Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA PSR- S 550
YAMAHA PSR- S 550

Шановні колеги,підскажіть будь ласка,чи можливо у YAMAHA PSR-S 550 змінювати інструменти на треках так як це можливо було робити на попередніх PSR ???

Можливо!

Пошукайте нажавши кнопку Mixing Consol чи Mixer...

На жаль,але такого чуда там я не знайшов

в мікшер зайти можна тримаючи кнопку Регіст парт мікшер.....але там можна тіки змінювати настрозки звуку реверу хорусу панорами...але інструменти змінювати не можна

Фігасє,прикол!То YAMAHA  вслід за Roland-ом пішла "на отупєньє"?!В мене колись була PSR540,то я там з треками витворяв любе-голубе,та ше й в реальному часі.ППЦ...Шок.

PSR540 то був вже крутий інструмент, а я ще колись на PSR320 такі штуки робив, і теж в реальному часі.

краще брати корга якогось, напр. па50 чи па500 наприклад, мені сподобались більше ніж ямахи

якби ще хоч якийсь корг зазвучав так як ямаха ато щось там пікає, но нема того соку, тої апетитності що може дати ямаха
якби ще хоч якийсь корг зазвучав так як ямаха ато щось там пікає, но нема того соку, тої апетитності що може дати ямаха
якби ще хоч якийсь корг зазвучав так як ямаха ато щось там пікає, но нема того соку, тої апетитності що може дати ямаха

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти