Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA PSR- S 550
YAMAHA PSR- S 550

Справді вважаєш ці потоки флуду "важливими питаннями"?Хоча і флуд то не завжди шкідливо...Хлопці відводять душу.

Тему варто перенести в "вільне спілкування".

Але все одно щось та й береш собі на замітку з усіх відповідів так як багато толкових музикантів.

Прочитав все...всім авторам ЦВЕТЫ і плесканняНасмішило!!!!

Оу...довго не заходив в тему стільки нових коментарів...Хочу сказати перше ви казали що корг звучить краще ніж ямаха.....я не знаю з цим можна трохи посперечатися тому як порівнати дві однакових по ціновії категорії Ямаха пср с550 і корг па50 то ямаха по звуках набагато краще ну от візьміть послухайте відео в неті але такі що писані через кабель а не через камеру ну добре може найдете таке відео де є сама права рука тобто тембра...не спорю моооожливо в дечому корг виграє але ну послухайте бас гітари, і саме головніше барабани САМОГРАЙ на весілля, під українські пісні ямаха на 30 голов вище корга...Там говорилося що ямаха деградує до роланда...По звучанню Ямаха пср с550 як Ямаха пср с700 ну тільки японці зрізали у функціях ну от і один мінус...а так там і поліфонія не вирішує справи звучить як с700...потім там говорили за місце на клавіші шо там канапки можна поставити, закуску і т.д.....Правильно зразу видно на яких клавішах треба працювати а на яких закуски ставити і горілочку розпивати..Тепер порівняйте навіть з вигладу на якій кляпі тре грати на якій закуску ставити....там ще питання було чи я грав на коргові......так іграв я на коргові знаю його звучання....особисто мені взагалі ніяке то звучання...пробував навіть прописати...скажу то не то що ямаха....Доречі всі відомі мінусовки плюсовки гурту експрес пишуться на Тайросові

Вічна тема. Подобається -  грай. Навіщо когось лікувати дшевими непереконливими аргументами?

Про Тайроса Експресу тре перепитати у Сашка. Наскільки знаю, зовсім донедавна використовувалось кілька зовсім інших професійних приладів. Ну та але ради красивої легенди най буде. Ламати віру не пасує...

Дядьку Хапко, я з Вашого дозволу зламаю легенду)

Пане Віталій, наскільки мені відомо, мінусовки Експресу пишуться на синтезаторі Yamaha, але не на  Тайросі, а на Мотіф(в), плюс використовуються інші модулі.

Можна,тільки треба зайти в редактор стилю.а інструкція в тебе є? Інструкцію можно скачати в інтернеті

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти