Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » KORG PA50
KORG PA50

треба прослуховувати наживо на апараті а не писати в вав на різних деках з різним старанням якості.І ще раз кажу просто в кого винекне питання па50сд чи па 50 хай послухає уважно обоє! а мені доказувати нетреба так як в мене це питання давно вирішене.

>>треба прослуховувати наживо на апараті а не писати в вав на різних деках з різним старанням якості.

А хто говорить про різні? Я тільки за порівняння на однаковому апараті, в однакових умовах, "сліпим тестом"...

хто буде брати то полюбе зможе прослухати обох.я наразі немаю бажання їхати 50км.щоб зробити такий запис.

Опа, хлопці, схоже я пропустив цікаву дискусію.  Я так зрозумів що ПА50 сд звучить гірше ніж ПА50(щось мені слабо віриться, але все може бути).  Перш за все: їх звучання потрібно порівнювати на апараті, з однаковими настройками як аппарату так і клавіш. Так і головне- мідяшка має бути та сама !!!!

Причина у швидкості передачі даних відпадає, тому що сд має більшу швидкість аніж флопік.

Можливо корг з часом почав халтурити, та випускати гірші компоненти, або ж має інших постачальників комплектуючих ніж він мав раніше.

незнаю яку швиткість зіграє флопік бо там можна відтворювати обі пісні відразу так як є 2 плеєри так і загнати в память витягнути дескету а мідяха все одно буде грати так що швиткості для програвання вистачає а от комплектуючі пішли дійсно гірші і поломки більш часто трапляються в сд

а от комплектуючі пішли дійсно гірші і поломки більш часто трапляються в сд

 

Щось забарахлив Корг видно!

Ну це ще не доведено, але як показує практика, найкращий друг музиканта при купівлі нового штрументу є його вуха. Тому панове, слухайте уважно, та не ведіться на "щирі" поради продавців(яких хлібом не корми, дай щось спихнути, або втулити), звісно я не кажу за усіх продавців.

Доброго дня всім..    
 Я думаю , що проблема скоріше в настройках може бути так 80%, а ніж  запчастини  (маю на увазі  які настройки  виставлені в самому корзі) еквалейзелі на виході . на інструментах (права рука) сам стиль .... та й можливо ще щось... треба придивлятись і все провіряти...

 Це  я сказав з власного досвіду  (   грав на ра 500 , і зі мною грав друг на па 800-- грали один раз він  веде я підіграю  іншими інструментами , потім навпаки , то у мене краще звучав корг ніж у нього... як ви думаєте, яка машина краще? мабуть ра 800 , а звучав гірше. тому що добре не налаштований.... )..


Поломки  думаю бувають з різних субєктивних причин, як від власника.... ( бачив даже як на клавіші ставили пиво, коли грали, а потім випадково заливалась  клавіші) та різне може бути .. 

 З повагою до всіх ..

Настройки однакові і стилі однакові, там нема такого мікшера, як у па500

А настройки звуків?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти