Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » KORG PA50
KORG PA50

Якщо не зрозумієш щось, то пиши. Коли доберусь до свого коржика розберусь. По пам"яті дуже важко сказати.

Діло в тім що як купляв я цей корг мені сказали що деякі стилі не хотіли ставитись але їх якось запхали, і від тих пір в 2му-useri вони не читаються не переписуються і тд.

Цкаво, чим же вони пхали.Якщо стилі не підтримуються то і ставати вони не будуть.Може ці хакери зломали так операційку, що вона вже ненормально працює. Можна зробити повний ресет, перпрошити операційну систему, та встановити ресурси,(у будь-якому разі все залежить від програмного середовища) і все має бути тіп-топ, але перед тим збережися. І ще вітаю що перейшов з ямахи на корга, коли розберешся що до чого, зрозумієш.

З повагою Роман Співак.

А яка остання прошивка до РА50, в мене стоїть ще 2006 року 1,04?

1.04 і є самою останньою....

На скільки знаю, то у тебе остання(V 1.04), але для korg pa50sd є (V 1.01). ось тут http://www.korgpa.com/pa_root/en/products/pa50sd_soft.html?en, якщо маєш час, то можеш поексперементувати.

Вона є і на коргмьюзік.ру, але я б не радив експериментувати: прошивання будь якого пристрою нерідною прошивкою (навіть від сусідньої чи схожої моделі) - великі шанси відвідати сервіс центр. Та й не думаю, що там додане щось цікаве - просто дописана підтримка нового типу накопичувача (SD)...

Пане Ростиславе, з вами згідний. І якщо все добре працює, то навіщо вигадувати велосипед. якщо ні, то інша справа.

Щоб виключити динаміку: натискаєш- Global, вибираєш Basic, потім keyboard setting в якому знаходиш velocity curve та вибираєш Fix, ось і все.

Роман ДЯКУЮ тобі що поміг розібратись з динамікою !!!!!  А з тим  2user я нічого зробити не можу . Зкинув з інтернету OS 2006 1.04 переставив на корг а 2 user як не працював  так і далі не працює Як що я його стираю вискакує повідомлення  Erase Failed Press Exit .А памяті в 2 user 1к. Допоможіть вирішити проблему???????????????????

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти