Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » KORG PA50
KORG PA50

якщо комусь треба уточнити тоя я це зроблю!міді з встоєного картоприйомника чомусь звучи гірше ніж дисковода!хоча може кому слон ступав на вуха і нерозрізни це раз а по друге сд новісші від простих і в них почали халтурити і ставити гірші комплектуючі!

Прошу викласти 2 непідписаних файли (сліпий тест), а також мідяшку.

Ще тут не вистачало аудіофільський байок в стилі АМЛ...

що тут тобі викласти якщо для порівняння треба слухати міді з флопіка і флешки тодіпочуєш а непочуєш то спитай в тих хто розбирав ці клавіші він пітскаже хоть тобі того й нетреба ти просто раді принципа хоч доказати своє хоть і незрозумів що я питаю.(там навіть пайка не так іде і кнопки нена таких лабках я ж недавно брав в знакомих що тургують б/у так я хотів сд бо вроді то нове і краще так вони розібралиі показали як то відрізняється картина із середини(доречі ціна вних була одинакова)))

>>що тут тобі викласти

Не мені, а товариству, перед яким ти оголосив гучну сенсацію.

>>якщо для порівняння треба слухати міді з флопіка і флешки тодіпочуєш

Я і ж прошу викласти 2 записаних коротких фрагменти у wav/aiff форматі, де буде явно чути люту різницю. А також пояснити, чи буде різниця, коли я цю ж мідяшку програю на якомусь зовнішньому секвенсорі, під'єднаному через MIDI до PA50.

>>а непочуєш то спитай в тих хто розбирав ці клавіші він пітскаже

Поясни мені, як пов'язані між собою факти розбирання клавіш і різниця у звучанні? "На воко" чи як?

>>хоть тобі того й нетреба ти просто раді принципа хоч доказати своє

Ти розказав - я попросив доказів. Та й доказувати треба тобі - ти ж стверджуеш, що чуєш і знаєш те, що не дано іншим. Записав два файли, зробив кілька фоток і дав на розсуд людям - це набагато предметніша розмова, ніж просто так щось сказати...

>> хоть і незрозумів що я питаю

Так ти стверждуєш чи запитуєш?

>>(там навіть пайка не так іде і кнопки нена таких лабках я ж недавно брав в знакомих що тургують б/у так я хотів сд бо вроді то нове і краще так вони розібралиі показали як то відрізняється картина із середини(доречі ціна вних була одинакова)))

З тим згоден, техпроцес може мінятись, можуть мінятись комплектуючі, але основне питання даної дискусії "Як флеш накопичувач може погіршувати якість звучання міді-файлу?" Помилки читання, недостатня швидкодія передачі даних при грі в реалтаймі?

я негоню що сд прийомнику діло а діло в па 50 сд! який звучить не так як простий па 50! і немаю я і той і той клавіш щоб записати факти які підтвержуть тайком майже в кожнім музшопі а якщо комусь треба буде то нехай при купівлі акуратно прослухає і той і той на одному й тому апараті на одинакових настройках.я непродаю і недоказую просто пітказую інформацію яка може комусь пригодитись так як пригодилась колись мені’!

>>я негоню що сд прийомнику діло а діло в па 50 сд! який звучить не так як простий па 50!

А це чиї слова:

"...і звучання через флеш погане!..."

"...міді з встоєного картоприйомника чомусь звучи гірше ніж дисковода!..."

"...для порівняння треба слухати міді з флопіка і флешки тодіпочуєш..."

 

>>і немаю я і той і той клавіш щоб записати факти які підтвержуть тайком майже в кожнім музшопі

Тобто ти десь почув, що хтось щось сказав і власних доказів нема?

Ну так, аби ти знав: музшоп не дуже об'єктивне місце. Думаю, що немає потреби пояснювати чому так...


Діма, як земляка прошу - почитай тут http://reff.net.ua/50541-O_MIDI_GM_XG_i_prochem.html

чув на свої вуха але звітки я візьму для доказа оба клавіші як ніхто із знакомих його нехотів брати через причину гіршого звучання і гірших комплектуючіх .якщо можеж доказати протележне то вперед хоча звітки буде точна інформація що це не один і той самий клавіш?так от і я небуду наводити такі факти а просто надам таку інформацію а там хай кожен слухає сам кому треба а кому нетреба може найде чим іншим зайнятись.

пане Ігор я розумію що може не все так написано літературно але суть думаю шо можна зрозуміти

>>чув на свої вуха

Раз не буде доказів, то хоча б словами опиши, що чув.

 

>>але звітки я візьму для доказа оба клавіші

В музшопі, у людей, які розбирали і чию думку ти наводив...

 

>>якщо можеж доказати протележне то вперед

Поки що не можу по тій самій причині - відсутність обох. Хоча тест можна організувати, головне - знайти SD версію. Може хто з форумчан надасть таку можливість...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти