Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний пульт soundkraft m12 чи Allen heath wizard 16.2
Мікшерний пульт soundkraft m12 чи Allen heath wizard 16.2
Ivan2912 - Так згоден з Вами реверберація в Діні невинідна тим, що пресети у ній не редагуються. А пресети які "нав'язує" завод-виготівник, не завжди актуальні під наші завдання...

Вставлю своїх 5 копійок)))

Є вже багато випадків і це факт, що люди начитавшись про чудо цифрові пульти накупляли їх, а через місяць часу пульти на продаж...

Мій колега, який працює на Динакорді 1-му, купив Саундкрафт UI, через два тижні продав!

Інший знайомий купив Пресонус і так хвалив, що на забаву поїхав з Саундрафтом EFX.

Особисто я до Динакорда завжди був холодний, але в один прекрасний день випала нагода порівняти дуже багато фірмових підсилювачів, пультів.

Чесно не очікував, Динакорд відробляє скою кожну копійку - звук глибокий, бархатний, ревер чудовий! Щоб досягнути такого звуку на інших

приладах ще постаратись потрібно. В пульті Zeck розчарувався, до Динакорда не дотягує.

Zh_serhij - повністю з Вами згоден! Мій попередній пост із реченням "про вуха і відбитки пальців" - абсолютно це все доводить! І ніколи не можна купляти звук по форумах! Мало того скажу, що слухали все на "живо", порівнювали різне обладнання і потому купили, потім попрацювавши деякий час зрозумілм що це "не наше". Отже висновок можна зробити що ідеальне порівняння в "польових умовах", хоча не завжди просто буває таке порівняння організувати...
Цифру потрібно брати з фейдерами. Набагато удобніше. І потрібно навчитись рулити цією кухньою і тоді буде все гаразд. Не потрібно боятись.... Я коли мав першу цифру то також побоявся брати зразу на халтуру. Але потім надьоргався і в перед. Також спочатку на весіллях виникали різні негаразди але по часу навчився цим керувати.
А Сергій який пульт слухав від фірми ZECK ???
Ніколи не можна купляти звук по форумах.. 100%
Так. Все вірно. Особливо коли ці речі дорогі то краще полюбому десь послухати...

Вставлю 5 копійок в тему пультів  цифра vs аналог.

Маю хороший аналоговий пульт (AllenHeath GL)

Якість і функціонал задовільняє цілком

Задумався про цифру, з недорогих. Приглянувся до Midas M32. Оскільки дешевші варіанти типу Presonus  звучать зовсім гидко.

Послухав той Midas, був неприємно вражений. Мутний дешевий звук. 

На одному джазовому фестивалі, на тій же сцені, акустиці, підсиленні, одного дня працювали на  Midas M32 а наступного на DiGiCo S 21

Сказати, що то небо і земля, це нічого не сказати!!! Я б сам не повірив, що може бути ТАКА різниця!!!! Таке враження, ніби з акустики ковдру зняли!!

Тому я для себе зробив висновок. краще хороший аналог ніж дешева цифра.

 

"А наступного дня"...- Це Вибачте зовсім необ'єктивно... Бо наступного дня, могла і погода інша бути, атмосферний тиск, і у Вас свіже вухо яке вчора було втомлене, і команда на сцені, музичні інструменти і тд.. Реально смішно робити такі порівняння. Порівняння об'єктивно модна робити впритул "не відходячи від каси" ...
Я так бачу щоб зкомплектувати апарат треба прогноз погоди знати і геодезію грунту для низів

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти