Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний пульт soundkraft m12 чи Allen heath wizard 16.2
Мікшерний пульт soundkraft m12 чи Allen heath wizard 16.2
http://www.minus.lviv.ua/blurb/mikshernyj-pult/S/76989
В цих цифрах також все реагує миттєво. Також крутиш круцькою і все звучить як ти хочеш. Ці пульти дуже удобні !!! І звучать дуже класно. Компресора. Ревера. Все під руками і звучать чудово !!! Не до аналога....

для прикладу x-air 18 від Бехра - Динакорду (павермейту 2)

В кожного своя правда, тут сперечатись не має змісту!

Давайте подумаємо разом.... З Вашої логіки виходить, що виробники музичного обладнання взагалі тупі і не розумні, бо не вміють правильно

оцінити свій виріб. В звязку із тим до вас запитання, розумніші виробники які оцінюють один виріб у 900 дол., а інший у 1500 дол., чи Ви? 

Мені як споживачу вірити форуму, чи виробникам?

 

 

Dynacord powermate2 активний пульт і порівнювати його з цифровим пультом трішки недоречно,для порівняння треба хоча б на однаковій акустиці(моя думка).Я слухав саундкрафт цифровий-мені особисто сподобалось,а керування  діло наживне,головне щоб не було глюків в самій системі.Майбутнє все-рівно за цифровими пультами.

А що таке Дінакорд ? Просто розкручений рекламою дорогий бренд. Ніхто не говорить про актив Можна взяти і пасивний. А хто не вірить в звучання цих цифр то запрошую привезти з собою свій і поставимо в порівнянні лоб в лоб. Повірте що будите здивовані цифрою. Але це зновж. Кожному своє. Але хто бажає послухати то запрошую...
**В звязку із тим до вас запитання, розумніші виробники які оцінюють один виріб у 900 дол., а інший у 1500 дол., чи Ви?** - Я довіряю своєму вуху, а не маркетологам, і мені плювати, що на шильдик Динакорд наш нарід так ведеться. Його реальна ціна 400 уо на той звук і фкнкціонал який він може видати. І поки він ще коштував ті гроші ми його успішно продали, а за ним і мій друг, який і порадив мені його купити! І повірте мені, частково винна "людська молва" що ми придбали той Повермейт. Ледве домучили на ньому пів сезона... Переконувати нікого не збираюся. В кожної людини різний слуховий апарат як і відбитки пальців.

п.Богдан тут Ви говорили зовсім протилежне і про "мучєнія" ні слова https://youtu.be/gw4b5MjaHqs

п.Богдан тут Ви говорили зовсім протилежне і про "мучєнія" ні слова https://youtu.be/gw4b5MjaHqs

Мука полягала в тому що я мав три круцьки щоб боротися з АЧХ. Як для звукача-студійника -це була мука. В порівнянні звісно з цифрою. А так прилад дуже хороший, звісно що при умові, за ціною максимум 400 уо.. Ще додам, усе що я сказав у даному відео - відповідаю за кожне слово! Дане відео це огляд цього пульта а не порівняня з цифрою. Хоча навіть, як можна рівняти це що апріорі не можна порівнювати...
До прикладу пульт Zeck є дешевшим від Діакорда але звучить краще. Більш якравіший,Ревер не такий розмазаний як в Дінакорді. Робили тестування і рівняли їх. Ну і Діакорд пролетів. Ось Вам і дорога фірма....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти