Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » tc helicon voice live Touch проти tc helicon voice live 2
tc helicon voice live Touch проти tc helicon voice live 2
Доброго здоров'я панове! Таке питання, лиш не футбольте по форумах, бо вже начитався аж дим з фух валить))) І так до діла! Мав voice live 2 приблтзно 1.5 місяці , прибор достойних, но толком я його і непрощупав. (край потрібні були фінанси і продав , бо на нього з'явився покупкць). А тепер до діла, тобто в чім проблема! 5 останні роки працюю на гетарі і vl2 стояв поряд з примочками, Но тепер повертаюсь на клавіші (15 років за клавішами) і от проблема, на пол під сентезатор vl2 буде незручно! То дивись в сторону vl Touch, яку на мікрофон стійку можна чипляти. А як вона порівняно vl2 ??? От хотілося б послухати людину яка обидва ці прибор щупала!??? Дякую

Берете VL2, ставите, наприклад, на клаву(прилад має хороші ніжки, ковзати не буде), до нього виносну педаль(футсвіч) під ноги і працюєте. Таким чином маєте можливість керувати як руками так і ногами.
VL2 взуває VL Touch, як по функціоналу так і по надійності. Плюс нормально працює на морозі. Тим більше що з VoiceLive2 Ви вже трохи розібралися.

Я так зрозумів, що ви обидва ці прибор щупали??

Було діло.

А номер телефону можна??

у мене vl 1- цікавить якість у порівнянні з новішими Voice life

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти