Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Музичне обладнання виробництва Китаю.
Музичне обладнання виробництва Китаю.
Доброго дня Всім. Шановні пані та панове, хочу поспілкуватись з Вами на рахунок китайського музобладнання, в основному звукового, адже не всім по карману Джибіелі, Електровойси і т.д. та навіть наше українське. Можливо хтось експлуатує, то поділиться інформацією, ну наприклад Саундкінг чи може ще щось є "достойне".
Думаю краще розглядати Alto, soundking фурнітура хіба, кофри і стійки.

Я колись працював на комплекті BIG, активний мікшер J8  та колонки РР-115. Потім навіть вдалося те все продати. Спершу пішов в люди активний пульт, а за ним, через певний проміжок часу, колонки...
РР-115 качав підсилювачем EV Q66 з мікшером Roland VM3100 - вони навіть починали трішки грати.
За 5 років важкої експлуатації(весілля, іменини, дискотеки на вулиці та концерти) колонок не мав з ними жодних проблем, окрім заміни заводських роз"ємів на Нетрік... А з мікшером взагалі нічого не робив...

Доброго дня всім. Шановні добродії, скажіть будьте ласкаві що то за дивайс MALONE, то є Китай чи Німечина, маю на увазі активні колонки, ато і ціна приваблива і шильдик теж, типу 400 ват РМС, 15 дюймів. Чи то може те саме як я уже писав тут про сабвуфер ІБІЦА СУБ15А, на шильдику теж написано 400 ват/800 пік, а він насилу гуде, ну думаю можливо щось струсилось при пересильці, ні просто підсилювач побудований на мікросхемі ТДА 7294 яка видає всьго 60 ват, от такий зальот, а для мене 6500 тисяч гривень це гроші. Дякую за увагу.

Доброї пори доби!!! Мав я ці колонки Malone ну і що можу сказати десь для школи на тамадування стає, навіть у малих залах можна працювати.

Наступне що хочу написати то те що мені попалась ця колонка з неодимовим динаміком за ту ціну що я за неї заплатив то я був здивований, також там був вихід на 8Ом і я планував підключати сабвуфер, але коли я її дав на ремонт оскільки при перевезенні посипався модуль я був шокований із заявлених 750 вт там модуль мав два блоки по 150 вт один качав динамік і пищалку а другий по плані мав качати пасивну колонку. Тому пропоную краще ще докласти і купити щось більш достойніше навіть щось типу берінджер, альто.

Завжди треба розуміти, Ціна-Якість,

Так на тамадування чи у школу або на монітор такої колонки хватає аж-аж, І то як для кого. Ну а лабати ну то вже любі друзі трошки треба виложитись...

Щиро дякую за відгуки. Пишіть ще, діліться інформацією.

Хто що може сказати за підсилювач Soundking SKAA 1000J. Дякую.

Візьміть собі вже краще Парк Аудіо. Перевірені конячки.

На середину піде ніби працює в знайомих вже років 5 і 3.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти