Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Мікрофон б'є током , що робити?
Мікрофон б'є током , що робити?

Всім доброго дня! Періодично виникає проблема, мікрофон іноді пощіпує током, особливо у сиру погоду, працюємо через рекову стійку, комутація вся справна , іноді заземлення допомагає, а іноді не зовсім! Чи допоможе використання Di Box? Дякую!

Вилку мережеву повернути в розетці 

 

Дякую! Допомагає, але не завжди!

Реально пощипує током від поганого заземлення апаратури. гумовий коврик може стати у пригоді, і безпечно і стояти легше...

Дякую! Богдане! Я це розумію, мене цікавить, чи можна на мікрофоні використовувати Di Box  (гальванічну розв'язку), якщо так, то який ? 

Di коробка без потреби на мікрофоні, вона використовується для ниизькоімпедансних небалансних виходів (інструменти клавіші, гітари, і тд) мікрофон до таких не відноситься, в нього достатній опір, і симетрична розв'язка.

Дякую! Таку відповідь я і хотів почути! Хай щастить!

Вперше почув про таке, в самого не було подібного, але в разі чого буду тепер знати що таке. Хоча скільки не читав відгуків по своєму мікрофону, то такого ні в кого не було. Тож може вам задуматись про його зміну? На тому ж олх тут є варіанти з б/в, але безпечних мікрофонів. Я би призадумався про його заміну на вашому місці. 

до якості мікрофона ця проблема не стосується жодним чином, треба заземляти все ваше електрообладнання (пульт, підсилювачі і тд) ідея з резиновим ковриком спрацює, але це не вирішить проблему в цілому

shtirlizz76 - каже цілком вірно. Коврик допомогає там, де є складнощі із заземленням. Стосовно апарату: "пощіпують" в основному ті апарати, блоки живлення яких є імпульсними та містять конденсатори фільтрів підключеними з мережної вилки на корпус (класичний фільтр).Тому на корпусі апарату через такий дільник напруги рівно половина мережної - 110 в. Цими пристроями можуть бути пульти мікшерні, підсилювачі, блоки спец-еффектів, компьютер (особливо стаціонарний). Тим дужче буде пощипувати - чим потужніший блок живлення пристрою. На сьогодні це більшість пристроїв. (На малопотужних імпульсних блоках живлення такого конденсаторного фільтра може й не бути). Тож рішення проблеми - тільки заземлення, що потрібно реалізувати теж правильно, щоб уникнути виходу обладнання з ладу та наводок на звуковий тракт.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти