Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вокалістка в гурт(і)
Вокалістка в гурт(і)

Мені зустрічались (як оператору, людині зі сторони) тільки дружні колективи. Команда чоловічих колективів з вокалісткою завжди дуже гарно зливається. Чи без вокалістки чи з вокалісткою це все питання індивідуальне. Комусь здається що без скрипача повна катастрофа. Варто чи ні - вирішувати зважуючи. Думаю, вокалістка розвантажує обсяг робіт для чоловіків, розширює репертуар, доповнює та прикрашає невеличкий гурт (не сприймайте в штики), в неї своя аура, з короною бачив тільки одиниці. Небачив жодної, яка б випила більше норми. За собою слідкують. Це справді друга королева балу. "Сіреньких" з дворічним стажем не зустрічав. Не чув щоб хтось сильно хотів з вокалісткою і не чув щоб був сильно проти вокалістки. Молодята дивляться роботу і перелистують "не подобається" або "подобається". Чому? - без пояснень. Запропонував молодим вибрати з каталогу, дав посилання на сайт. Порекомендував тих, в яких впевнений, яких знаю. Слухали, вибирали. Чоловік там нічого не вирішував. Жінка собі вибрала на другий день - "Стрияни". Сподобалось відео як ходять за столи. Все. На більше вони не звертали увагу. Не оцінювали ні як хто грає ні як співає. Вони побачили, що гості весело проводять час і тому замовили цих музикантів. І всі ці проморолики проходили мимо. Ідеальне відео з ідеальним звуком але без публіки, без реакції людей - не живе відео - мимо. Молодий каже "це казка. Нам би щось по проще". Але знову ж таки є фанати. Фанатіють як грає соло гітарист поміж куплетами чи вставка в пісні. Або люблять саксофон. Когось може торкнути від пісні яка на даний час є популярна і виконання дуже близько до оригіналу. По різному реагують.

Щодо грошей (долі) вокалістки. Знаю від одного гурту пішла гарна дівчинка "за власним" бо не було рівного пропорційного поділу коштів по відношенні до неї. Хлопці аргументували це тим, що вони довго здобували славу для групи, розкручувалися з нуля, вкладалися потужно в апаратуру, мають власний транспортний засіб зручний для транспортування і т.д. Дівчинка родом музикантів, завершила пристойний вуз, дуже гарно співає (на інструменті не грає, не тамадує) - обідилась, в неї своя позиція. Хто дасть ідеальну пораду? Все залежить від таланту, індивідуальності, знань, вмінь і багато іншого.

Для себе не бачу різниці особливої з вокалісткою чи без. Не задумувався. Дуже ярких особистостей знаю (жінок) і не уявляю як би гурт без них існував. Велике навантаження беруть на себе. Але таких людей і не просто знайти.  Взагалі ми бачимо одну точку зору, а клієнт бачить зовсім інше. Спрогнозувати успіх може хіба екстрасенс і то якщо такий існує) Треба просто робити кроки вперед і не втомлюватися їх робити, бо всі інші також їх роблять. Постійне вдосконалення.

https://www.facebook.com/100012591192120/posts/556673188095716/ напевно так бачуть "звездні" наречені своє весілля

 Клас! )))))

І лабухи без солістки,і наречена краще "СМОТРІЦЦА" ніж наречений,ніякої конкуренціїї!

https://www.youtube.com/watch?v=iktHFmarpnM  

Що хочу сказати по даному посиланню на відео, що жінка з саксофоном виглядає не естетично, не пожіночому...Це моя точка зору, кому як!

Як ви дивитесь на те, якщо вокалістка проживатиме в іншому місті, селищі?! Чи реальна взагалі така співпарця, адже транспортні витрати будуть значні та й якщо немає власного транспорту взагалі добратись додому після забави серед ночі буде проблемою! 

Якщо це в радіусі 20-30 км то ще пів біди ,якщо більше то це певні проблеми,як з транспортом так і час треба правильно розраховувати,і ночувати,багато проблем,а зимою погодні умови.

Тут теж можна розглядати різні варіанти. Припустімо може ночувати у котрогось з учасників гурту, коли звісно "зійдуться всі звйозди" ( не проти вокалістка, не проти її чоловік, не проти дружина учасника). Але просто є велика вірогідність що одне "звено ланцюга" (як мінімум), дасть збій.)) Ага, і забув додати ще з "мінусів" для гурту, вони (вокалістки) мають таку тенденцію вагітніти..)))

Я не являюся музикантом з колосальним досвідом, але з хорошими вокалістками ціла проблема.

Я вважаю, що ідеально коли і підспівати хлопцям може, і свій репертуар прекрасно виконує, і вміє інструментом  підіграти (скрипка, саксофон), і по роботі на ходу щось підказати (але це рідкість).

Багато бачив вокалісток, які прийшли раз два відспівали,селфі поробили і на тому хватає. То не діло. 

При сумлінній роботі дівчини в колективі оплата її праці - це вже останнє діло. Працював в колективі де була вокалістка.

Все зайшло до того, що змінив колектив на суто чоловічий. Приємніше працювати, де кожен чітко знає свою частину роботи. Про доповненя колективу вокалісткою навіть не задумуємся поки що. 

Дівчина в колективі має бути родзинкою, її робота має бути окрасою колективу, яу то кажеться туз в рукаві. Але таке нажаль рідкість.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти