Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вокалістка в гурт(і)
Вокалістка в гурт(і)

Чи варто брати солістку в гурт, який складається з двох хлопців? Чи виправдане це рішення! Що це дасть, які  "плюси" і "мінуси", хочеться взнати ваші думки. Також цікавить, який гонорар у відсотковому відношені варто платити солістці!  В нашому випадку думаю для початку (пару забав, поки не стане повноцінним членом колективу) 10%, ну а потім до 20 %, але хочеться почути ваші поради! Прошу приділити трохи часу й поділитись своїм досвідом!

Не раз думали і стояли перед вибором, брати в гурт чи ні...? Вже скоро буде 20 років плідної праці нашого гурту, але ще поки так і не наважилися! На мою думку з плюсів - репертуар! Однозначно у виграші гурт! З мінусів ціла купа... Не знаю з чого навіть почати. В першу чергу відносини в колективі. Як не крути женщіна має своє бачення і левова частка любить його, нав'язати усьому колективу! По друге між чоловічими учасниками може просто початись змагання хто кращий (типу випєндрьож), що приводить до нагнітання обстановки в колективі між хлопами. По третє є ризик роздування конфлікту між гостями! П'яний хлоп почне загравати до звєзди - і учасники звісно заступлятся, о тут і починається сценарій розвитку ситуації... По четверте, робота на весільних виїздах є доволі важка в плані фізичному, витривалості і психології... А це слабкій статі далеко не під силу.. Звісно у першу чергу це залежить від людини (вокалістки), якщо все в порядку з нервами і психікою + почуття гумору і фізична витривалість - вперед!))

Я працюю з своєю напарницьою уже більше 10 років(доречі в неї сьогодні день народження,Лілія Караван приймай вітання) і ще ні разу я не пошкодував що до нашої співпраці,колись я також грав з товаришем вдвох,але все ж коли є жіночий вокал це суперово,працюємо через пісню,вона - я,набагато легше мені і головне людям не набридає слухати один і той самий тембр голосу,колись був випадок мене прихватило на весіллі в Києві (температура 39) так вона сама витягнула майже все весілля,так, для дівчат це трохи тяжко але всеж цю роботу треба комусь виконуватити,що до фінансових питань кожен вирішує сам, але "гонорар" повинен бути такий щоб людина хотіла працювати і  не повідомила Вам в пятницю ввечері що " я вже не хочу співати з Вами "        https://youtu.be/Oxj0o9v0YXA

Що стосується ціни, то тут не треба ділити 10% чи 20% - Просто в послуги гурту потрібно додати ціну еквівалент якої буде дорівнювати заробітній платі вокалістки, (припустімо якщо гурт коштує 2 відра голубців, - то можна додати ще пів відра голубців). У нас у Львові такса Вокалістки в районі 100 - 150 уо

Вав..Вячеслав, після вашої розповіді я злапав думку, що не бачив виключно жіночого весільного гурту. Цікаво чи були б вони популярні)))

А я дотримуюсь думки, ще з часів, коли в регентській вчився, що нема краще як чоловічий колектив. Ніщо так за душу не бере як чоловічий спів, особливо коли сильні, потужні баритони. А жінка ............ то як на кораблі. То треба певно ще і холостяком бути бо і ляпнеш в розмові коли мо де зайве і т.д - А ще ревнощі можуть бути. Ні, жінка в колективі то не діло. 

Потужні баритони гарно звучать при аккапельному співу ,народні пісні, бо коли "потужний баритон" забацає Дзідзьо " Я і САРА" або Табакова "ТИ МОЯ" то звучати воно буде не дуже

 

Андрій Клінов - не думаю що таке можливо, зараз поясню чому. Скажу ще одне, забув додати ще один мінус який дуже багато раз "випливав" в процесі замовлення нашого гурту. Неодноразово нам наречена-замовниця казала що: "як добре що у вас чоловічий колектив" - мовляв, "мене таке дуже влаштовує"! Ми з початку не розуміли, "про що" вона (замовниця), але потім все стало ясно. Як не крути, кожна наречена себе хоче відчувати на свомєу весіллі персоною N1, і вокалістка явно буде "перебирати ковдру" на себе, лишаючи "її красавіцу" в тіні... Типу канкурєнція)) це про одну звєзду, а про гурт "звьйозд" - самі розумієте)) А в цілому-головному, музикантів вибирає і шукає наречена, це в 90%, - хлопи до цього не пхаються... Ще додам, що я нікого не відмовляю від вокалістки! Переваги також очевидні і вони не малі, як уже дописував вище пан Нашемпа. І в нашому гурті теж це питання залишається відкритим, просто ми ще мабуть не наважилися на цей крок, тому що є також і "підводні камені" про які ми тут якраз і говоримо
Коли хтось чужий(Не лабух) прочитає коментарі наші, зробить висновок що вокалістка в колективі щось таке незвичне наче цифровий пульт в 2000 році
В кожного своя думка. Але, я жодної адекватної відповіді на запитання колеги не почув. Просто, вибачте, таку фігню пишите....... Робите з дівчат(вокалістів)якихось хвойдів. Ви не думали про те, що то може бути одна з ваших кращих знайомих??? А себе, шановні, пускаєте нижче плінтуса тим, що не поважаєте жіночу стать в колективі. Я працюю з вокалісткою. Ніхто її не чіпає, не пристає і т.д. Як на мене це дуже великий плюс! Я її плочу 30% від всієї суми. А те, що нареченій підійшов колектив без солістки- в мене слів немає... Повна фігня. Така вона ,,красавіца,, блін..... Хоч взагалі на весіллі .ули дівчата чи одні хлопи? .....Повний маразм...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти