Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Українські пісні для нашого репертуару
Українські пісні для нашого репертуару

Шановне панство.

Пропоную завести тут тему з українськими піснями, котрі варто взяти до нашого репертуару.

Ось одна з них. Мелодійна, легка, приємна, з добрим текстом. Підійде для корпоративу, виступу на день міста, стяткового виступу, та й для третьої фази весілля теж. Тернопольський гурт "Фіра", пісня зветься "Далі".

Пропоную завести тут тему з українськими піснями, котрі варто взяти до нашого репертуару.  Так власне всі пропоновані мінуси, що додаються на сайті, можна і потрібно брати до репертуару. Тільки не всім все підходить то ж і вибираємо собі підходяще. Власне це все.

Візьму на замітку вашу ідею для свого проекту. Форум для цього не практичний. Сторінка 1, 2, 3... і ніяких сортувань та можливості фільтрації. А вся фішка у можливості фільтрування. Тут потрібні "теги",  але знову ж таки для когось ці вибрані пісні будуть неактуальні. Можливо формування персонального плейлиста ? А що ? Якщо б була кнопка скопіювати плейлист (в когось), це ще більше полегшує завдання.

Хороша ідея! Погоджуюся з Андрієм, що форум для цього мало-пригодний. Але я подумаю як це реалізувати на сторінках нашого порталу. 

ПС. Олександр - гарне фото у Вас!

Шановне панство.

Пропоную завести тут тему з українськими піснями, котрі варто взяти до нашого репертуару.

Ось одна з них. Мелодійна, легка, приємна, з добрим текстом. Підійде для корпоративу, виступу на день міста, стяткового виступу, та й для третьої фази весілля теж. Тернопольський гурт "Фіра", пісня зветься "Далі".

Дуже гарна ідея. І всім сподобалось

Ще б авторам ідея сподобалась

https://dt.ua/UKRAINE/rada-priynyala-zakon-pro-organizaciyi-upravlinnya-v-sferi-avtorskogo-prava-277784_.html

Ніхто наразі на це уваги не звертає, але , повірте, дуже скоро і до нас прийде цивілізація

І тоді почне розвиватись музика. Буде як в цивілізованому світі, або плати роялті або співай своє.

І ера "включателів" завершиться. 

P.S. Чекаю закидування камінням

Нехай буде те роялті, я думаю що в цьому нічого поганого немає, головне щоб це пішло всім накористь, і той хто створює музику, і той хто в її кінцевому підсумку оплачує!

Нехай буде те роялті, я думаю що в цьому нічого поганого немає

Це абсолютно правильно, що той хто створює заробляє більше, ніж той хто юзає.

Просто важко буде значній частині колег це сприйняти. Бо все почалось ще зі списування в школі 

 

Все класно, особисто теж згоден з темою нормою закону. Але довести організації про неправомірні дії виступу гурту на приватній вечірці буде нереально, враховувати дзюри того закону і посилаючись на КУ України... На масових заходах у громадських місцях - це да, звісно...

Так власне всі пропоновані мінуси, що додаються на сайті, можна і потрібно брати до репертуару.

Справа в тому, що не всі нові пісні з'являються тут. Можливо, поява якоїсь пісні в цьому розділі форуму надихне когось на написання мінуса.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти