Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord L 2800 FD
Dynacord L 2800 FD

Хтось працював з цим підсилювачем? Чи можливо є власники? Думаю взяти його до ZX5.

До ZX5 буде заслабкий,  він 700Вт на 8 ом, а колонки 600 Вт RMS. Треба не менше 1000Вт, а краще 1200Вт, бо вбєте колонки.

Dynacord серія L це аналог EV серії P , дуже хороші підсилювачі. Але не бачу змісту в такому поєднанні, бо ZX5 нижчого рівня акустика, для неї цілком достатньо Dynacord серії S або EV серії Q.

 

Дякую за відповідь. Діло в тому,що є можливість взяти новий значно дешевше ніж в магазинах. Я не спеціально його вибирав,просто трапилась така пропозиція на заміну моєму Park Audio v4 2400. І що ж тепер робити???

 Dynacord L 2800 FD це  дешевий  новодєл , а  не та славна стара  серія   L ...

MIKOLA63 DEMENTSEVICH на вашу думку є сенс в такій заміні?

7Taxist7

Якщо дійсно цікавить   передзвони 0964936008

Якшо не питання в кілограмах, то вже краще взяти старенький L2400  плюс контролер. Бо реально ті колонки можна якщо не проконтролювати ситуацію - спалити. А на халтурах всяке буває... https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/usilitel-dynacord-l2400-IDA7nOM.html?sd=1#01e71db8ac

На мою думку Dynacord серії L це аналог Dynacord серії S  або EV серії Q плюс ДСП процесор, але аж ніяк  EV серії P! По  звуку EV  Q 1212 колись відписувавсь, що не дуже...але у  вашому випадку  можливо є сенс замінити підсилювач!

MICOLA 63 Скажіть дудь ласка Ви DYNACORD L  2800 FD слухали -працювали .................

Особисто для себе я знаю що за 1000$ нічого доброго придбати  в плані підсилювача потужнісьтю більш як 1000вт.на канал і ще з якісним звуком це хіба щось б/у може бути(я про ті речі  нові які  коштували у два а то і три рази дорожще) а якщо вже нове то це є тільки є бюджені моделі які більше кричать а не звучать-хоча дуже багато ітак залежить від акустики і настройщика апарату 

 

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.