Головна сторінка » Список форумів » питання пов`язанні з міді апаратами » Roland JUNO-D: арпеджиатор та MIDI
Roland JUNO-D: арпеджиатор та MIDI
Така історія: я створив перформанс для концерту. Перформанс, як відомо, складається з 16 частин (партів), кожна з яких відповідає MIDI-каналу. Парт 1 - це піано + стринг в режимі Dual, цим тембром основна клавішна партія першої пісні (BTW - це «Felicita», італійський хіт, дуже популярний в Європі 36 років тому). Парт 16 - це Synth Bass, який буде відтворюватися в режимі Arpeggio впродовж усієї пісні. Я створив спеціальний шаблон арпеджіо для цієї басової лінії, а саме 1/12 тріолі з діапазоном в 1 октаву, що відповідає оригіналу. Коли граю цей бас з клавіатури Juno, все добре. Але у мене був хитріший план. Оскільки основна клавішна партія (Piano + Strings) досить-таки щільна, я збирався підключити додаткову MIDI-клавіатуру (CME U-Key 49) до мого JUNO-D, встановити MIDI-клавіатуру на Channel 16, натиснути PHRASE / ARPEGGIO на JUNO-D , і нехай басист грає свою партію на MIDI-клавіатурі, використовуючи JUNO-D як звуковий модуль. Коли я натискаю вищезгадану кнопку PHRASE / ARPEGGIO, нічого не відбувається, а точніше - продовжує звучати Synth Bass з 16 каналу, що не оброблений арпеджиатором. Зате на основну клавішну партію, яка грається на клавіатурі самого JUNO-D, арпеджиатор впливає. Нещодавно я прочитав керівництво для Roland RS-5, який є попередником JUNO-D, і там явно сказано, що арпеджиатор RS-5 не обробляє зовнішній MIDI-сигнал. Чи справедливе це для JUNO-D? Мануал нічого не говорить з цього приводу. Може, я щось пропустив?

Наскільки я розумію, все вірно. Зовнішній міді контролер працює зі звуковим модулем, і алгоритм арпеджатора, йому до лампочки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти