Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Драм машина чи Roland TD-1K
Драм машина чи Roland TD-1K

 Що краще взяти ці барабани чи осьцю драм машину но я незнаю як вона називається.Раніше думав як слухав іхні пісні думав що це взагалі живі барабани ,а коли знайшов відео ось це https://www.youtube.com/watch?v=Lwqs9NT_EkE то тепер незнаю що краще буде купити розраховую на 500 доларів. 

Що краще взяти ці барабани чи осьцю драм машину но я незнаю як вона називається

-На відео звучить Alesis SR-16 яка підключена по MIDI інтерфейсу з Ямахою, колись так теж доводилося працювати. Хороша драм машина, добрі акустичні барабани, звуки актуальні навіть на сьогоднішній час. Але як на мене є один великий мінус, вони намертво зашиті і відсутнє редагування.  По питанню що краще, це зовсім різні інструменти, все залежить від вашого наміру використання.

А в порівнянні з барабанами з Yamaha, як звучить Alesis?Дякую.

А в порівнянні з барабанами з Yamaha, як звучить Alesis?Дякую.

-Як на мій слух, то в Alesis те що актуально на сьогоднішний час це рок  і акустична секція барабанів. Все інше поп і денс морально застаріло, модуль випускався ще в 90-х. Якщо мова йде про Yamaha яка по силці вище в  цій темі, якщо не помиляюсь це серія S-700/900, то звучання барабанів буде краще і сучасніше.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти