Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшер Soundcraft signature 12 чи Yamaha MG 12 XU
Мікшер Soundcraft signature 12 чи Yamaha MG 12 XU

Допоможіть з вибором!  Soundcraft signature 12 чи Yamaha MG 12 XU приблизно ціна та сама і функціонал! Чекаю поради! Дякую!

Soundcraft UI12!!! Новий 300$. І всі питання з приводу мікшерів зникнуть миттєво. Вам ще в Вашій попередній темі радили взяти цифру. Також прийнятним може бути Roland VM3100... Адже для Вас, як і для багатьох українців, питання $$$ не на останньому місці?

la1la2buh3buh4  Ви не до кінця розібрались в сутті питання... 

Багато дирок, крутілок і мала ціна - ОСЬ ПРІОРІТЕТ ПИТАННЯ...

Ну, в такому випадку, можу "порекомендувати" пульт "ВЕНЕЦ". Він і здоровий, і важкий, та має вбудований плівковий ревер, багато круцьок. Для зручності при транспортуванні комплектується, як Dynacord PM, захистною кришкою... Якщо не подобається "Венец", то є ще "Электроника ПМ"... Зато скільки коштів буде зекономлено, ще й на класний мікрофон залишиться, наприклад МД...
SHARIK, так я ж саме те й порекомендував: UI12. Має 8 комбінованих входи, стереопару, 3 USB, та багато регулюємих параметрів, + невисока ціна. Перегляньте відео-огляд Behringer X air-18 від ZABAVA GROUP Бедзю Іванишина, це майже той самий  UI12, тільки дорожчий, і, звичайно, з меншим функціоналом. Якщо боїться керування з компа-планшета-ноута - не питання, Roland VM3100... І ціна також не кусається...

Де Вас таких розумних роблять? Запитав конкретно! Не знаєш то мовчи! А то розводять філософію!  Хочеш поговорити з шаріком говоріть по телефону і доказуйте один одному хто розумніший! А на рахунок $$$ не ваша справа! І мені вибирати чи цифра чи аналог! 

 

 

Шановний KILYA1974. Я з Вами телят не пас, тому не треба мені ТИКАТИ!!!
З шаріком по телефону ми дійсно іноді спілкуємось по телефону.
 В мене нема дурної звички рахувати чужі $$$, а тим більше Ваші.
Ви запитували поради, я Вам порадив те, що вважаю кращим ніж представлені Вами мікшери. Деякі знайомі відмовилися від Dynacord PM і перейшли на Soundcraft UI... Сам працюю на Roland VM3100 в парі з ТС та ElectroVoice, дешевше ніж Dynacord PM, а по звучанню та налаштуваннях... А Ви - просто невдячна людина!!! Та ще й хамовита...
З приводу $$$ - знаю що всі хочуть десь на чомусь зекономити. А Soundcraft UI це нормальне співвідношення ціни та якості(функціоналу), може один замінити цілий РЕК... А Вам уже вибирати чи цифра чи аналог.
Удачі!!! І не будьте такою злюкою, особливо коли ще й самі запитуєте поради...

Ну а для чого тоді цифра ,якщо використовуєте обробці TC! Ваше ж твердження що цифра і все! Вибачте ,я не хочу нікого образити, але знаєте цифра цифрі різниця! Самі подумайте! За копійки взяти цифру де є все і кайфувати, може легше взяти хороший ноут і закачати кучу програм от і вся цифра! Чув я і Behringer XR і Soundcraft UI , але коли приїзжаєш в інший шалаш чи подвір'я начинаються ці понти по настройці , а результаті 20 хвилин на аналозі настройки і 2 години на цифрі! Вибачте ще раз ! Це моя суб'єктивна думка! Тому я вважаю цифра для ресторану , кабака так, але все інше вибачте ! 

А на рахунок телят! Я також з вами не пас! І пропонувати мені "ВЕНЕЦ" чи ПМ" в наш час це образа! Хоча я на "ПМ" пропрацював 10 років у свій час - це був досить непоганий мікшер!!! Так що , не знаю хто хам, а хто ні! 

Soundcraft signature 12 буде краще по всіх показниках

Дякую!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти