Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Сабвуфер тайпед хорн Мартінсон 15
Сабвуфер тайпед хорн Мартінсон 15

Доброго всім ! Виникло питання! Корпус саба зроблений добротно із 18мм фанери все по розмірах! Динамік стоїть МАG 1503, качаються саби пара в мосту підсилювачем Park Audio S4. Але в чому проблема!!! Враження таке , що при такій потужності динаміка та підсилювача САБ працює не достатьно потужно! Буду вдячний , може хто підскаже в чому проблема і як її можна вирішити ! Дякую! 

А що в когось він працює потужніше? Чи хтось писав на форумі, що при такому сабу і підсилювачу штукатурка падає?

А вирішується просто - заміною 15 динаміка на 18 і ще є багато варантів.

Так ящик розрахований під 15! При чому тут 18. Я про зміну фазировки, використання акустичного процессора чи т. інше. Так чув! В такому ж виконанні і з таким динаміком , а працює набагато потужніше!   

А якщо погана штукатурка то ВПАДЕ!!!

Які Оми динаміків,і як між собою включені саби?

Динаміки по 8 Ом . Саби включені паралельно , отримуємо 4Ом. Качаю в мосту одним каналом !  

Може шнурі довгі  і  не якісні поставив..?

Шнурі 2 по 15м.  діаметр 4кв. мм

Я так думаю може проблема у фазі, може хто знає, пробував на 180 градусів , міняти всеодно не то!

Яку частоту зрізу краще поставити, в мене стандартний ParkAudio кроссовер 125Гц, може краще іншу частоту?

Дякую!

 Спочатку  попробуй коротші і якісні шнурі 5-6м, бо 15 м. для сабів то є не мало.  Для прикладу  - заміряй тестером опір саба без шнурів, а потім з шнурами і аж ніяк не буде 4 Ома.  Бо я так зрозумів, що  використовуєш два шнурки  по 15 м.  тобто, від усілка до першого саба 15 м. а до другого вже буде добрих 30.  Значить опір більший і звук губиться.  Поексперементуй  (якщо нама коротших шнурів),  постав усілок біля саба і дай йому  короткий  (дешевий грубий дріт від проводки) і постав свій 15 м. на другий саб І по черзі послухай, а потім разом і знову послухай на своїх 15-ти м.  Як не поможе, то тоді вже шукай кут та частоту зрізу...

Дякую! Спробую!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти