Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Комплект акустики від Парк Аудіо
Комплект акустики від Парк Аудіо

Доброго часу доби, шановні форумчани! Потрібна порада відносно комплекту Park Audio Classic Set 2000. А саме, чи варто його купувати (цікавить надійність, потужність, збалансованість, якість звуку, можливо якісь недоліки, чи переваги). Хотілося б почути думку тих, хто вже мав справу з цим комплектом.

Питання виникло в зв'язку з можливістю оновлення апаратури будинку культури (в якому я працюю). Тому деякий час сидів, перебирав варіанти підсилювач + колонки, а потім натрапив на готовий комплект від Парка. Він якраз вписується у виділений бюджет. Ще цікавить чи досить його потужності, щоб якісно озвучити достатньо великий зал (650 місць, розміром 25 м. на 40 м. і приблизно метрів 6 - 8 висота) Отже, прошу відгуків про це обладнання. 

Хороша акустиична система рекомендую бо сам користуююся проблем немаєє

На мою думку для Вашого залу(1000кв/м) цієї акустики буде замало...
Колись, років зо 5 назад, я з колективом виступав в схожому залі, 1400Вт Парківського звуку було аж дуже замало, звук просто розчинявся в залі.

На залу такої площі(40х25) фірма DYNACORD пропонує комплект COBRA 2,можете подивитись характеристики і підібрати щось подібне,звичайно за адекватну ціну,бо маю сумніви що Вам виділять гроші на фірму такого рівня.

Всім дякую за відповіді. Теж маю думку, що цього комплекту буде замало для такого приміщення, через те й звернувся сюди по пораду.

Відносно Cobra 2, то дійсно класний варіант, але ви праві на всі 100 відсотків - на те звичайно ніколи такої суми не виділять. 

Я вам більше скажу, коли попросив керівництво про оновлення апаратури (бо старий комплект уже "на ладан дише"), сказали "добре, підбери щось нормальне". Ну я спочатку запропонував Classic Set 6000 від того ж таки Парка (думаю, його мало б вистачити на той об'єм). Але коли озвучив ціну,  то відразу ж було сказано "ні, то занадто дорого, шукай дешевше". От і мусив вибрати менший варіант.

Ще раз, Всім дякую за відповіді. 

Беріть краще ксласік сет 1000 два комплекта набагато краще по звуку за 2000 .
 

Беріть краще ксласік сет 1000 два комплекта набагато краще по звуку за 2000 . 
Та хоч 4 сет 500 або 8 сет 250... Людині, для його потреб, 2кВт звуку буде мало...

Шановні колеги! А хто що може сказати про активну акустику від Alto Professional, а саме нова серія TS2 (можливо хтось працював на таких). Подивився по музичних магазинах, то практично за ті самі гроші можна зібрати комплект із 2 топів Alto Professional TS 215 і 2 сабів Alto Professional TS 215S. Якщо порівняти Парк Аудіо класік сет 2000 і комплект із названих вище компонентів від Альто, то що, на Вашу думку буде кращим? І ще, цікавить надійність апаратури Альто (Китай все таки).

Спілкувався я нещодавно з одним продавцем апаратури, теж хотів взяти компактне та не дороге для дрібної роботи. Так от він мені сказав що то є повне лайно. EV ZLX 12P спокійно взуває 15 Альто. І що на його думку серія EV ZLX краща за серію JBL EON, хоч EON і дорожчі. Тому якщо брати комплект недорогої активної акустики, то самий недорогий але надійний варіант це 2 х EV ZLX12P та 2 x EV ElX118P. І це не лише моя думка.

 

Чому Ви зациклились на комплекті "низ і топ",гляньте на прості 2х15 і драйвер,той же МАГ MD2554  або щось подібне,я так розумію що носити їх будуть рідко,в мене  в знайомого на сцені стоять такого типу і досить непогано,звичайно якщо у Вас там не виступає SCORPIONS.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти