Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » MAG MD425s
MAG MD425s

Доброй ночі колеги,потрібно вашої допомоги.Маю дві колонки  MAG MD425s пасивна акустика.потрібно підібрати до неї сабвуфери,але питання полягає в тому,якої потужності, і якої конфігурації має бути  сабвуфери.

ДЯКУЮ!!!!!

 

HELP ME 

SOS SOS SOS!!!!!!!

Розумію...)))). Я думаю, що треба брати щось із MAG  або Park, дивитись на самі потужні суби які в них є, а ще краще подзвонити до них, можливо вони щось порекомендують.

OK!

 

Підтримую, самий вірний варіант - дзвінок виробникові.

Якщо топ 900 Вт, то саб 2000 Вт. 

Якщо топ 900 Вт, то саб 2000 Вт.  Тут Ви трішки не праві. Якщо топ 900Вт, то саб - 900Вт х 2=1800Вт. Тобто саб повинен бути в два рази потужніший ніж топ.

la1la2buh3buh4 - Ви чуєте різницю в 200 ват у цьому випадку?

Я ж написав - ТРІШКИ ( Чуть-чуть, Немножчо, Smoll...)  
А якщо добре розібратись, то й конструкція Саба теж грає роль. Також слід звернути увагу на чуйку динаміка, звуковий тиск... Тому найкращий варіант - дзвінок виробникові. 
А попередній коментар написав тому що є певна норма - потужність топа (сателіта) множиться на 2, і таким чином визначається потужність сабвуфера. А при конструюванні враховується потужність драйвера, по ній визначається потужність вуфера, а вже потім потужність саба... Формулу можете знайти на широтах інтернету...

Трохи простіше - Саб має бути +6 dB більше від топа)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти