Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Сабвуфер Park Audio DELTA 5115-P відгуки
Сабвуфер Park Audio DELTA 5115-P відгуки

Доброго часу всім! Підкажіть будь-ласка, хто мав змогу працювати на цих сабах, як вони в роботі? В мене топи EV zlx-15p. Як вони будуть в тандемі? Наперед дякую за відгуки.

Малувато буде, тим паче, що 500 ват  там шумової потужності. якщо  будеш давати низ і зовнішній підсилювач-то  не перегрузи бо згорить,там короткоходовий  мид бас  динамік

Мав ту дельту 5115 то не саб а якесь пародіє як по звуку так і по надійності.  Ззаду ніби гупає, а виходиш спереді ні тиску ні чіткого низу  -  розмилений гул .  Згорів підсилювач (а точніше польовий транзистор) і потягнув за собою  (спалив)  динамік.  До речі динамік еміненс з файним надписом MADE IN CHINA.

Прекрасне співвідношення ціна-якість. Гарно звучать. Тільки треба вміти користуватися. На ZLX встачить з головою, аж занадто. Нам з  ELX лягають ідеально.

Я на такому працюю вже десятий рік. з ним краще ніж без нього. в машину (в салон) влазить . до JBL далеко, але за такі гроші нормальний варіант.

Можна і самому зібрати ці саби тільки ставити не 500 ватні динаміки а по 600 на 8 ом.Динаміки бу десь зараз  можна взяти за 5000 гр пару   і пара корпусів копія 3000 гр.і усілка за тисячі чотири бу 2 по 600 ватт.А  по темі скажу саби класні мені дуже подобаються вони і знайомих пашуть вже напевно більше 10 років без ремонтів.  Но для ваших топів напевно краще було би взяти пару низів від маг мд 450 або цей 

MAG MD 2545B

Я так розумію що тут зібралися компетентні в цьому питтанні люди, тому й прошу дати ще мені пораду) Вгледів ось тут https://4club.com.ua/sound/akusticheskie-sistemy/sabvufery/ сабвуфер, а точніше аккустичну систему YAMAHA A15W за досить прийнятливою ціною. От тепер вагаюся брати чи ні, що можете мені порадити? Заздалегідь всім дякую за поради.

Купив цього року б/у за 300$ в ідеальному стані, стоїш ззаді лупить підеш в кінець залу а його як нема! Незнаю може він хоче пари, порівнюва з таким самим але в красці незнаю чому але різниця є в красці трішки краще звучить незнаю чому, може тому що там фанера!!!

Воно так і буде звучати, бо як вже вище я писав - то не саб а якесь пародіє... В мого колєги домашній кінотеатр BBK значно краще звучить, хоч і моща того саба 150 Вт.

Але як вже писав в красці краще звучать, може причина в пачці що то фанера а в матерії тирсоплита!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти