Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Ремонт клавіатури YAMAHA PSR 2000
Ремонт клавіатури YAMAHA PSR 2000

Всім доброго дня! Прошу поради. В синтезаторі YAMAHA PSR 2000 потрібно змастити клавіші. Яким мастилом їх змастюють?

Я змастив силіконовим мастилом але, як виявилось, воно в'язке і клавіші важкувато "ходять" (або мені в'язка змазка попалась і треба спробувати рідшою).

Може хто знає змазку, її марку якою можна вирішити це питання. Буду дуже вдячний.

А не варто було взяти масло вiд швейних машинок?

Була така думка щодо масла, і знаю, що це було б краще. А якщо воно випадково попаде

на контактні резинки чи воно іх не пошкодить з часом? І ще я думаю, що змазка повинна

бути якомога довше невисихаючою, а масло довго протримається?

За марку спеціальної змазки не скажу, а от "масло для швейних машинок" ні в якому разі - резинкам під клавішами "капець" буде за першу ж добу. Матеріал "гумових контактів" (наскільки мені відомо) не маслостійкий. Як на мою думку, ризикувати з тим маслом не варто.

В автомагазинах продають пасту  для пильника супортів, в пакетику зеленого кольору,  думаю буде оптимальний варіант. 

Дякую всім за відгуки! Питання вирішено! Напитав я змазку для підшипників відеоголовок 

відеомагнітофона (мій товариш в свій час її придбав і мені порадив скористатись). 

Вона білого кольору, ще її застосовують для змащення сервоприводів лазерних головок. 

Все що на ній було написано це - Panasonic. Результат - клавіші працюють нормально, 

не труть і не ходять туго. Змазка була куплена може років 8 тому і вона не висохла. Тож 

є надія що служитиме. Да, ще була порада змастити клавіші касторовим маслом (як мені 

говорили ним змащували " резиновий двигун" для різних саморобних модельок). Може б і спробував 

якби не знайшов нічого, але думаю що від цієї змазки з часом був би присутній специфічний запах,

що теж небажано. Ще раз всім дякую!

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти