Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Фірма BASS робота Грищенко.
Фірма BASS робота Грищенко.

Доброго дня всім відвідувачам сайту. Підскажіть що це за комплекти продає людина і як вони звучать для живої лаби. Хто може працював чи працює на данних колонках.

Незнаю що за колонки. Але мене самого цікавило і я дзвонив. Компоненти вони клепають самі по якійсь там технології. Він розказує що звучить вони не так як всі. Звучання ні би то класне і якісне. Незнаю- не чув і обсуджувати людину не можу. Можливо і не погано. Але ціна досить таки притягуюча. Тобто якщо порівнюючи з фірмою є велика і значна різниця в ціні. Можливо воно того і вартує,неможу сказати. Але знаю одне що якщо настане час  що ти захочеш їх продати то фірму ти потім завжди продаш. А йди потім комусь обясняй що колонки Грищенка звучать краще чи щось таке. Ну. Це вже залежить від людини що вона хоче купляти ну і ясна річ від гаманця.

За фірму я согласний, однак на сьогоднішній день є одна проблема:- де її найти?  на що не глянеш скрізь сплошний китай, а оригінальне якщо й десь завалялось то вже на грані вильоту, бо того що було раніше його вже немає або остались остані вздохи від них, тому на сьогоднішній день купити китайскі колонки в пластмасі і тішити себе що вони РЦФ чи ЕВ, за таку ціну яку вони зарас стоять то мені здається це не вихід, тому ізадав тему бо куди в оголошення не глянь скрізь ці БААС від Гріщенка.

 

Дивно, що станом на 2017 рік людей лякає слово "Китай".

Скопіював з Вікіпедії:

Економіка Китайської Народної Республіки — друга після США економіка світу. І є такі прогнози, що буде перша))

Для прикладу завдяки Китаю кожен УКРАЇНЕЦЬ за допомогою AliExpress може собі замовити за "копійки" ВЕЛИКИЙ, ГАРНИЙ смартфон)))) Чим погано?

Яка Вам різниця, де стоїть завод RCF - в Китаї, чи в Італії.

 

Так тоді виникає питання для чого платити за марку сумашедші гроші, для того щоб співати і тішити себе що там стоять лейби якоїсь фірми, чи співати і відпочивати від того звуку якийчуєш Ти, бо людям всеодно як правило їм аби голосніше, то му я і підняв питання, тому що можливо гтось і знає як звучить  цей БААС Гріщенка, можливо він в два рази мякше грає і луче чим той РЦФ який стоїть сумашедші гроші, і тоже непонятно який це китай чи наш підвальний чи Оригінальний китаю.

 


 

Має хтось у Львівському реґіоні акустику "Б+" Грищенка? Відгукніться,цікаво би почути відгуки саме власника ?

 

 

P.S є ціна - є якісьть ! За колонку по ціні  доброго мобільного телефону як правило покупець отримує переважно малу вагу і трішки дизайну, а звук там це вже як м'ясо у дешевій ковбасі-є і багато !

 


 

Хтось думае купувати, а хтось уже корестуеця ......?

 

То все таки хтось чув чи тілки крім поумнічати білше ніхто не знає????

 

Rcf до відома ще наданий час випускають в італії а вже fbt почали гнати Китай так як і дінакорд чи електро войс.  Думаю що ще з пару років і ці питання вже будуть не актуальні.  Буде все Китай. 

То все таки хтось чув чи тілки крім поумнічати білше ніхто не знає????

Купляй, розкажеш нам потім.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти