Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний пульт
Мікшерний пульт

Який краща пульт взяти на суму 10-12 тисяч гривнів? Що саме оптимальне?

ти хоч напиши скільки каналів , мікрофонних,  лінійних  скільки круцьок на частоти з ревером без ревера.

Я маю в продажі пульт з ревером, якщо зацікавило 0677248137, або 0508096665 Степан

Порийся на OLX, я десь бачив Allen&Heat Wizard хтось продавав, бюджет вроді би 12000.За ті гроші то краще, шо можеш купити.Шукай, мені лінь.

 

Вiталiй, а в цьому пультi параметричный еквалайзер чи звичайный? Якщо звичайний то може брати. А параметрику я чув, лайно ще це!!! Викине грошi та буде плакати над ним!!! Ви згiднi зi мною?

п.Василь ,А що таке параметрика, для чого вона потрібна і як працює?

Ви знущаєтесь? Як на мене, для роботи на весіллях і т.п, то не пульт.  Мені не подобається і все. Відстроїти практично нічого не можливо так як ти хочеш.  Це як на мене!!! Можливо для студій воно й добре но не  для гри!!! Про параметрику , Богдане, в неті інформації більше ніж від мене знайдете.

п.Василь, та ніхто не знущається...Просто мова про ділення пультів " на весільні і студійні" не велась..Чувак озвучив суму, то і питає що можна взяти... То що Вам не підійшло чи не подобається, то особисте. Василь, Ви самі написали, що інформації про параметрику в неті море - то може зммовник з нею вже ознайомився....
Всіх Василів з наступаючим Днем Ангела і СНР... Як би не ті Василі - не водились би діти на селі :)))

Якщо в пульті є параметрика то вже є великий плюс.  Але більша частина музикантів бачу що взагалі не розуміє що то таке.  І це важко пояснити людям які працюють на дешевих  пультах і на дешевому апараті. 

Для тих кому цікаво що таке параметрика знайшов відео

https://www.youtube.com/watch?v=J3KZ_sGKyvo

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти