Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Захист ВЧ драйвера
Захист ВЧ драйвера

Всім доброго дня! Виникає постійна проблема! Як захистити ВЧ драйвер від перевантаження! 

Система слідуюча! Підсилювач Park Audio S2 , колонка на основі MAG 1534 та MAG M112 . Фільтр 2 порядку. При невеличкому перевантаженні (Clip) на підсилювачі , або (фідбєк) згорає драйвер. Підскажіть будь ласка, як можна захистити! Чи є якісь схеми, чув що можна ставити лампочку послідовно на мінус перед драйвером , але , підскажіть яку!  Можливо є інші варіанти! Дякую! 

Купіть оригінальні заводські фільтра маг і забудете за дану проблему

Напевно занизький поділ кросовера

 

24-вольтову лампочку ми колись ставили на плюс.Не знаю чи вона помагала.Це той самий опір.Але мали колись підсилювач краун,який постійно палив пищали.Його навіть боялись у нас позичати.Напевно був невдало ремонтований.

Попробуйте вашим увєсєлітєлєм спалити якусь іншу(бажано чужу) акустику.Якщо спалите-значить причина в підсилювачі...

Якщо спалите-значить причина в підсилювачі...

 

файна порада!!!

Порада дійсно добра! Підсилювач Park Audio S2 досить надійний і якісний, не думаю що проблема в ньому! А спалити можна будь - що, якщо постаратись!!!!!!!!!!!!!!!!

Ставите економку на ватт з 20-ть, і так виграє ОГО-ГОООООО!!)))))

Василь,економку чи галогенку?

Напишіть мені скажу куда звернутися а нечитати ці приколи...

 

Ф чому тут неможна сказати куди звернутись?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти