Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Soundcraft EFX12 чи Mackie ProFX12v2 12-Channel Professional FX Mixer with USB
Soundcraft EFX12 чи Mackie ProFX12v2 12-Channel Professional FX Mixer with USB

Мав  Soundcraft EPM8 .самі розумієте, без ревера.Хочу придбати щось з FX. Чекаю на пораду.

Сергій те що ви перерахували, воно все дуже низенької якості і досить таки відчутно спотворює звук. Якщо немає фінансів купити якийсь апарат з вищої полки .то вже краще берінжер, по якості то саме а по грошах економите....можне звісно пошукати старенький саундкраф спіріт еФіКс8 чи 16 але знайти невбитий то досить таке складне завдання.... Моя думка що найкащий варіант то цифровий 

Behringer X Air XR18   чи Soundcraft Ui16....день два  біля нього покурите .поки розбиретесь ,та надалі суцільне задоволення, 

Подзвоніть до Юри Грабка він вас по цьому питанні краще проконсультує...

Дуже дякую за пораду.

Behringer X Air

Повністю згоден.Прокатчики їх активно юзають, а вони толк знають.

Часто буває так ,що сам прошу поради на цьому форумі. І в результаті перечитавши форум ,потрібно самому робити вибір...    Хочу поділитися своїми враженнями по пультах, можливо Сергію це буде цікаво.     Кар'єру весільного музиканта я закінчив приблизно в 2009-2010році. Коли почав сам працювати ,то придбав свій перший пульт Yamaha MG-82CX ((новий з магазину) повівся на то ,що в ньому компресор ревер і т.д) покористувався 1-2місяці... не то... продав і купив  BEHRINGER UB1222FX-PRO (б\у) і не прогадав.. файний пульт.. зараз таких в хорошому стані важко знайти.. але можливо. Це один єдиний пульт в якому ревер мене майже задовільняв. Коли через 3-и роки почали чіркати фейдера, вирішив продати і купити щось краще. Їздив... пробував... слухав... Alesis, Mackie, Soundcraft.. довга історія. В результаті взяв  Soundcraft efx8... файний пульт ,але через 4-5забав зрозумів що ревер "не то" ще докупив до нього  Alesis NANOVERB, один ефект використовував з пульта ,а один з NANOVERB, це все підключав одночасно по AUX. Так працював біля  3-х років, поки не поміняв акустику. Появилась потреба в еквалайзері, а це ще приблизно 3500-5500грн. Десь ,приблизно, в лютому 2016 почав поглядати в сторону цифри, але був страх ,що не розберусь з такою технікою. Десь в березні-квітні випадково знайшов номер тел. до одного музиканта ,який за пів години мене переконав що нема нічого неможливого. Розказував, що сам дуже вагався ,але придбав собі Behringer XR12 X-Air, і був ним дуже задоволений. Я в травні,також купив собі Behringer XR12 X-Air (купував в того самого продавця, що підказав мені цей музикант) https://www.olx.ua/obyavlenie/behringer-x-air-xr12-16-18-soundcraft-ui12-16-IDgPfqC.html#ecf86060f9       Прошу несприймати це як рекраму ,а як пораду. За пів року ,цей пульт подешевшав приблизно на 1500грн.(не знаю як це здешевшання вплинуло на якість)      Пульт до мене приїхав в середу, а в пятницю мені вже на ньому треба-було працювати. Через чотири дні продав свій Soundcraft efx8 +++ Alesis NANOVERB і поки що не шкодую. Вже пройшло пів року, і я ще багато-чого нерозумію в цьому пульті, але вже дав собі спокій з еквалайзерами ,реверами ,компресорами. Тут все є, тільки потрібно привикнути.   На сьогоднішній день комплект такий: FBT jolly 15ba, Behringer xr12, Shure sm58, Yamaha psr1500, нетбук Acer1551 .       Чекаю з нетерпінням, коли прийде той час коли в інтернеті музиканти почнуть ділитися налаштуваннями ефектів, і налаштуваннямими сцен. Тоді досконаліше можна буде вивчити можливості цього пульта. Якщо буде працювати безвідказно ,то я вже не вернусь до старого китайського аналога.          Хотів би звернутись до bodja bear,... якщо не важко напишіть мені номер Юри Грабка ,а якщо можна, то ще номери музикантів(лабухів) ,які вже "покурили" і могли б поділитися досвідом в роботі з цим пультом.  Моя ел. адреса   solovey-1977@bk.ru

Колеги порівнювати будь-який пульт з Soundcraft efx8 не має змісту, бо Soundcraft efx8 - один з найгірших пультів. В ньому дуже слабі мікрофонні передпідсилювачі. Звук мило.

На дискотеку піде. Із плюсів - надійний.

 

"Колеги порівнювати будь-який пульт з Soundcraft efx8 не має змісту, бо Soundcraft efx8 - один з найгірших пультів."    можливо в цьому є доля правди, але не такий він вже поганий, якщо порівнювати з китайськими...

 "Із плюсів - надійний. " ..А що стосується надійності  ,то чув від хлопців що були випадки..."вмирав" внутрішній процесор ефектів (ревер),і ремонт коштував не дешево. І майже кожен раз коли починалась забава... в мене проскакувала думка про той внутрішній ревер. Саме більше нервувало те, що були відкриті прорізи фейдерів (на мою думку це вкорочувало їм віку). Нехотілось його обмотувати в целован, або приклеювати саморобні пильники. Але за весь час в мне небуло з цим пультом ніяких проблем, продав його в повністю робочому стані (по зниженій ціні).

http://www.musiclife.kiev.ua/shop/mikshernyiy-pult-soundcraft-efx8.html ось на цьому сайті саундкрафт  16 кавалків гриваків з копійками...

http://www.musiclife.kiev.ua/shop/mikshernyiy-pult-behringer-xenyx-qx1832usb.html а ось на цім же сайті берінжер за 11 кавалків українських гривнів... різниця 5000 грн в пользу беріна

А тепер питання.. навіщо платити більше.якщо на вихлопі результат отримаєм той самий???.Доречі цілком невиключено чо берінжер прозвучить прийнятніше і правдивіше....мій мені 11 років вірою правдою відслужив,без глюків...)))) Думаю переплата за напис в 5 штук....то троха закруто....на крайняк кому теба...в мене є колега ,художник .він вам за гривнів 300 що хочеш напише))))

http://www.musiclife.kiev.ua/shop/mikshernyiy-pult-behringer-xenyx-qx1832usb.html   --- це ЗЛО...  Перед покупкою Soundcraft EFX8.... неподумавши купив я такий xenyx-qx.....usb  з гладенькими ручками фейдерів... новий в магазині в суботу до обіда..., відпрацював на ньому два дні і в понеділок зраненька повіз назад в магазин. Чесно кажучи Behringer xenyx-qx....usb не є мудрий пульт, і немає нічого спільного, схожого з Beringer....pro S  Soundcraft EFXoundcraft EFX

solovey_1977 а що саме  там злого ??? можна детальніше??? я щось за ними нічого такого страшного не помічав....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти