Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Тема для лабухів аматорів.. перекличка))
Тема для лабухів аматорів.. перекличка))

Шановне товариство, з дитинства мріяв бути справжнім весільним музикою, обставини склались трохи по-іншому... на клавіші вчусь сам, слухаю, підбираю, в 4 тональностях можу грати пісню яку підібрав.. розвиваюсь по мірі можливості..бо бажання просто шалене..під чужі мінуси вальс і польку співати стидно, чи той самий марш заряджати, адже потрібно вносити щось своє..і отримувати від того задоволення))  багато є лабухів самоучок тут? як розвивались? скільки років досвіду? дайте якихось порад, народ, як ви починали лабали? 

Я думаю я не один тут такий із молоді))

Ти молодець.Не поповнюй армію НОУТБУКЕРІВ.Я знаю багатьох самоучок(особливо духовиків),які смачніше грають,ніж їхні колеги з освітою.Основне-бажання,охота.Ворог-лінь і страх,що з того нічого не вийде.

Так ТИ МОЛОДЕЦЬ... Діма все вірно сказав

Від себе ще додам....що тепер значно легше вчитись ,чим  скажем .тоді коли я починав...в неті просто купа уніормації...майже все що потрібно можна знайти..і не зупиняйся виключно на весільних творах....грати треба все...щоб розвиватись...фірма дуже часто йде легше чим полька....

   Як я починав...)))) було також шалене бажання....тато попросив знайомого лабуха щоб приїхав щось мені показав .на бас гітарі,брат вже на той час щось там бринькав на ПСРці 190, той приїхав .випив з татом пляшку , показав мені два акорди і поїхав...на  тім мої уроки в репетитора завершились,  але попався мені хороший "самоучитель"))) досі маю....і пішло поїхало....потім була ще гітара...потім саморайку освоїв....І так десь роки через три, як то все закрутилось, ми потихеньку вийшли на рівень одних з самих  дорогих і популярних лабухів в окрузі...При  чому грали все в живу , була тільки одна дискетка з раша естрадою....блатняку не грали принципово...і то в девянсті))))  Тоді теж вже всі були модні з мінідисками...але нам то не шкодило, бо було шалене бажання і купа енергії щоб творити а не "включати"...часто ностальгую за тими часами....

Бодю, а якщо не секрет то як називається колектив. Цікаво послухати, бо поважаю людей які грають живячок.

Я вже два роки на пенсії)))) останнє що було то Бак Бенд ,щось є в неті ...але нічого цікавого....

А чому ж Ви не записали щось цiкаве???

Щоб Ви мали що обісрати...)))

I до чого Ваш комент.....?

Жартую...Вадим....простішим треба бути...в мене складається враження що ви якийсь надто напружений...етнічно упереджений і  надто болісно, і сособисто сприймаєте дописи резедентів...цього чудового ресурсу....Не намагаюся я Вас ніяким чином образити..просто відстоюю свою позицію і буду надалі це робити....Чому?  Бо так мені хочетьсся...))))

Чесно сказати, коли людина живе музикою, і прагне цього, це варто послухати, як приємно дивитися на пацанів років 12-14 коли він на цимбалах лажає, сопілка свистить, і ти розумієш, що музика ще живе, тому що є ті хто прагне її робити!!!! І я в певнений що саме на таких дітей особисто в мене є надія!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти