Головна сторінка » Список форумів » Вчителям музики, керівникам дитячих садочків та організаторм масових свят » Музична вистава для дітей "Поважний гість" до Свята Миколая
Музична вистава для дітей "Поважний гість" до Свята Миколая
Поважний гість Дійові особи: Святий Миколай Хлопчик Мишко Мама Мишка Помічники Миколая Ангел Зіронька Сніжинка Сцена I На сцену виходить хлопчик Мишко. Мишко: Сьогодні, нарешті, настав день, який я чекав цілий рік. Вночі чекатиму дуже поважного гостя – Святого Миколая, який кожного року приносить подаруночки. Тому, треба старанно прибрати кімнату, полити квіти, протерти пил. Мишко починає прибирати в кімнаті, співає пісню «Свято Миколая» Мама: Який в мене старанний помічник, дуже вправно допоміг мені прибрати хату. І чому ти вирішив зробити сьогодні прибирання? Мишко: Мама, невже ти не пам’ятаєш, яке наближається свято? Мама: Та ні, синку, щось не можу згадати…до Нового року ще два тижні. Мишко: Мамо, сьогодні вночі завітає з гостинцями Святий Миколай. Я йому вже написав листа, щоб замовити подарунок. Тільки тобі, мамо, я не скажу, який подарунок я хочу від Миколая, це, поки що, мій секрет. Мама: Справді, до нас приходить свято Миколая, я теж, коли була маленька, завжди чекала цю чарівну ніч. Старанно готувалась, писала листа Миколаю, прибирала в хаті. Мишко: Мамо, а як ти вважаєш, я чемно поводився в цьому році? Чекати мені на подаруночок, чи на різочку, яку Миколай приносить збитошникам? Мама: Та ні, синку, думаю, що прегарного прутика він тобі не принесе, ти в мене цілий рік старанно навчався, допомагав мені і татку по господарству. Тому, на таємний подарунок від Миколая ти заслуговуєш. Мишко: Мамо, тільки мені дуже цікаво, чому Святий Миколай завжди приходить таємно, я так хочу з ним познайомитись. Мама: Один раз на рік заходить Миколай до кожної хати і розкладає у черевичок, чи під подушку свої пречудові небесні гостинці. А ще, кажуть, що він сивобородий, у довгій золотистій накидці і спускається він з неба по срібній мотузочці з неба на землю. А чому це він робить таємно, я тобі синку не можу відповісти. Краще, про це спросити у самого Миколая. Я його в дитинстві ніколи не бачила, завжди засинала не дочекавшись. Мишко: Я неодмінно сьогодні вночі дочекаюсь Святого Миколая, щоб задати йому це запитання. Мама: Та вже пора спати, лягай сьогодні раніше, а то може і справді вночі доведеться познайомитися тобі із самим Святим Миколаєм. Іди в свою кімнату, нехай тобі присняться солоденькі сни в цю чудову ніч. Мишко: Добре, матусю, тільки лист, який я написав Миколаю, положу на віконце і піду спати. Тільки ти, мамо, не зачиняй двері, щоб Миколай зміг зайти до хати. Мама: Гаразд! Надобраніч, синку. Мишко: Надобраніч, матусю. Мишко йде в свою кімнату, на сцені залишається мама. Мама: Піду подивлюсь, чи спить мій синочок, а може він ще чекає поважного гостя. Мама йде зі сцени. Сцена IІ На сцену виходить маленька дівчинка, в костюмі ангела і дзвенить дзвоником Ангел: Дзвоники дзвенять чарівні, В небі Їдуть сани дивні. Між хмаринками пливуть, Миколая нам везуть. Зіронька: Місяць з зіроньками сяє, Вечір землю покриває. Ніч зимову діти ждуть, Їм дарунки принесуть. Сніжинка: Ніч морозна, сипле сніг Чути дивовижний скрип. Миколай до діток йде, В кожну хату він зайде. Ангел, зіронька, сніжинка співають пісню «Свято на порозі». На сцені з`являється Баба Віхола Баба Віхола. Кого це ви чекаєте? Ангел. Ми чекаємо Святого Миколая. Зіронька. Діти чекають в цю ніч подарунки. Сніжинка. Вже чути чарівні дзвіночки, чарівні санчата везуть Миколая. Баба Віхола. А мене ви чому не запросили зустрічати Миколая? Я зараз покличу моїх сестричок - Хуртовину та Метелицю, ми покажемо вам справжню зиму. Миколай не знайде дорогу до ваших дітей. Баба Віхола кружляє по залу, кличе своїх сестричок. Ангел. Бабуся віхола зупинись, не треба псувати дітям свято. Баба Віхола. Якщо ви мені дозволите разом з вами зустріти Миколая тоді я не буду перешкоджати. Ангел, Зіронька, Сніжинка. Звичайно дозволимо. Чути як дзвенять дзвіночки, входить Святий Миколай Миколай: Добрий вечір, всіх вітаю! До дітей я поспішаю. В кожну хатку я зайду, Подарунки принесу. Всім хто гарно в школі вчився, Працювати не лінився. Хто батькам допомагав, Я про цих дітей подбав. Є для них в моїй торбинці, Подарунки і гостинці. Для бешкетників знайду, Різочку в моїм мішку. Миколай: Дорогі мої помічники, треба знайти замовлення на подаруночки для дітей. Давайте зайдемо в оцю хатинку. Миколай з помічниками виходять за куліси Сцена IІІ Святий Миколай разом з помічниками входить до оселі Мишка. Ангел: Святий Миколаю, я знайшов на віконечку конверт, який адресовано Вам. Візьміть його, будь ласка. Миколай: Так, в цьому листі є замовлення на ковзани. Хлопчик дуже полюбляє зимові види спорту, тому треба зробити йому подарунок. А ще, я знаю, він гарно навчається та дуже працьовитий. Ангел: Я в торбинці знайшов гарненькі ковзани, думаю, що хлопчик буде їм надзвичайно радий. В цей час, на сцену виходить хлопчик. Мишко: Добрий день, Святий Миколаю, який в мене сьогодні радісний день! Я вперше в житті побачив справжнісінького Миколая! Миколай: Добрий день, Мишко, але тобі дійсно пощастило зі мною зустрітися. До цього дня рідко кому вдавалося побачити мене. Я свої дарунки приношу таємно. Та мабуть мої Ангели сильно грюкнули дверима, так що тебе розбудили. Мишко: Я Вас цілий рік чекав! Мені так хотілось з Вами зустрітися, щоб задати одне запитання. Миколай: Якщо ми вже зустрілися, можеш запитати, що тебе цікавить. Мишко: Скажіть мені, будь ласка, чому ви приносите подаруночки таємно? Миколай. Давайте присядемо на лаву, я трішечки перепочину. Ангел: Отче Миколаю, але наших подарунків чекає ще багато дітей, ми за ніч не встигнемо всіх відвідати. Миколай: Мої вірні помічники візьміть мішечок з подарунками, завітайте до сусідських дітей, почастуйте їх гарненькими гостинцями від Миколая. Ангел: Добре, ми все зробимо так як Ви просите. Ангел, Зіронька, Сніжинка беруть мішок, виходять за куліси. Миколай: Чому дарунки я приношу таємно? Тому що завжди в тяжку хвилину ми повинні приходити людям на допомогу, не чекаючи за це подяки. Я все своє життя допомагав всім нужденним. Один раз на рік, в мій День народження, я дарую подаруночки гарним діткам, а бешкетникам – різочки, щоб виправлялися. Мишко: Дякую вам, за вашу чудову розповідь, я все зрозумів, чому подарунки ви приносите таємно. Я також буду намагатись робити людям тільки добро. Дозвольте я Вам заспіваю пісню. Мишко виконує пісню «Я люблю Миколая» Миколай: Як гарно ти виконав пісню. Почекай же, я тобі повинен дати подарунок! Що ти там замовив? Мишко: Мені дуже хочеться мати в подарунок ковзани. Миколай: Тримай, на згадку про нашу зустріч, мій дарунок, справжні ковзани. На сцену виходять Ангел, Зіронька, Сніжинка. Ангел: Святий Миколаю, нам треба вирушати в інше місто, тут вже всіх діток привітали подарунками. Миколай: Що ж, мій маленький друже, мені вже треба вирушати далі. Тільки ти нікому не розповідай, що ми з тобою зустрічалися, нехай це буде наша маленька таємниця. До побачення, не забувай про нашу зустріч. Мишко: Я буду Вас чекати наступного року, обов’язково! До побачення! Мишко з помічниками виконують пісню « Будемо чекати Миколая». Миколай звертається до дітей в залі. Миколай: Час мені рушати. Прощавайте, зараз іду. Ось тільки солодощами всіх вас пригощу. Даруночки, про які ви писали в своїх листах, мої помічники покладуть під подушки по усіх хатах. Всі часники виконують пісню «Зимові свята»

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти