Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Задай питання не модератору а АДМІНУ !!! (він існує - факт)
Задай питання не модератору а АДМІНУ !!! (він існує - факт)

Шановний адміністратор Роман Метельський!!!

Поясніть людям скільки ще буде тривати цей бардак на сайті і «безпрєдєл» Ваших модераторів ???

Ви на сайт заходили, ось час та день:


http://s018.radikal.ru/i517/1605/bd/04be07e51ff5.jpg

http://s017.radikal.ru/i401/1605/4d/52929a80b30f.jpg

 

Просьба МОДЕРАТОРАМ не відповідати так, як питання до адміна

Забутьте про нього.Він забив давно на цей сайт.Напевно навіть з модераторами напідтримує звязок. 

Jd  Може і забив, може і з модерами не спілкується - та все таке ЖИВИЙ  та ІСНУЄ і користувачі тут не винні ні у чому))))) Я його бачив в онлайні на сайті і навіть зробив ФОТО для підтвердження))))))))))) 

 

Дії і поведінка адмінів і модерів не обговорюється. Це залізне правило нету.

Топікстартер, Ви прийшли в чужий дім і вимагаєте якихось пояснень у власника?

Які проблеми, створюйте свій ресурс і тримайте там порядок.

ЗИ. відписувати не конче. Я тут практично не буваю.

Yulianovich

Тему я створив і відписувати чи не відписувати мені приймати рішення, а не Вам підказувати та вказувати!  

І де це таки "ЗАЛІЗНЕ" правило написане та вказане, шановний Ви наш ??? (не вводіть людей в оману і не давайте неправдивої та непідтвердженної інформації) За Вашими словами: - Тоді можна без причин та пояснень банити людей, пропускати на сайт в коменти матюки, образи і приниження людської честі та гідності, плюсові матеріали, де чітко написано "МІНУС-ЛЬВІВ" і т.д. і т.п. бо появились чи є такі захисники ??? От позиція у людини - можна сказати "бездоганна". Побудуєш тут з такими щось добре, світле та приємне. Бардак продовжується, процвітає та набирає сили. Тьху - гидко аж.......

Юліанович не сперечайтеся! " Лєнін завжи живий"  - Вася Дасен завжди правий )))))   Я уже звик і проходжу мимо скиглення.. ))  Того й Вам раджу.. 

Так чого виліз з нори та вписуєшся - ШАНОВНИЙ!!!......Правда в очі колить, в попі засвербіло )))) 
Хамство, мати, грубість на форумах та коментарах - все це звичайно не дуже приємно, та це все дрібниці бо ніщо так не дратує, як бездіяльність, безнадійність, посередність і тупість ... особливо, коли ця тупість починає прикидатися, що нібито в темі ....

Гарно відписано... Класно опустив таких Юліановичів і Бедзів... так інтелігентно, вдало і чисто. Без матів і грубості... МОЛОДЕЦЬ!!!! +++++ 5 балів))) Закинь свій № моб. буду з Німців їхати назад то вип"ємо бутилку кави)))

Дякую за коментар. Мені і телефонували  і писали про таких Д**** - просили не рухати Г***** щоб не  См.... .  Я  витримав та стримав свою обіцянку - не відписую з вказаними на сайті конкретними нікнеймами чи логінами (тай немає сенсу). Повторю один вислів з свого одного коментаря для одного модератора:  

- коли людина не розуміє людських слів та просьб, своєю тупістю щось хоче усім доказати та показати (хоть багато з друзів та знайомих і в х.. не ставлять  і його самого і його дії),  робить все по своєму і наперекір другим, то це велика Біда і Хвороба  цієї людини - Я ТАКИМ ХВОРИМ ПРОБАЧАЮ, НЕ ОБРАЖАЮСЬ, НЕ ЗВЕРТАЮ УВАГИ і НЕ СПІЛКУЮСЬ ЗОВСІМ З ТАКИМИ, бо знаю що це не виліковне......  

P\S:  "moderus" : за запрошення на каву дякую - будемо пити через 3-3.5 місяці.... На літо їду до сестри в Канаду )))  

З повагою.

добре

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти