Головна сторінка » Список форумів » Пошук мінусовок!!! » Є мінус Рідне місто Надія Гураль
Є мінус Рідне місто Надія Гураль

Є мінус Рідне місто Надія Гураль, ось демо варіант  http://minus.lviv.ua/albums/audio/DJmuzavtor/demo-minusiv/   097-836-28-26, 093-118-90-32 Олександр!

Пишу якісні мінусовки під заказ від 20 грн за шт. як з нот так і з мп3 запису, також оригінальні аранжування на Ваші чи відомі пісні, якщо зацікавив, або є питання, звертайтесь!!! Більше корисної інформації дивіться у моїх мінусовках!

ПРИВІТ, МАЕСТРО. ЯКБИ ЗМІГ, СКИНЬ, ЩО НЕБУДЬ ЗІ СВОЇХ НАЙКРАЩИХ РОБІТ. МЕНІ ТРЕБА МУДРОГО МОЛОДОГО ХЛОПЦЯ, ТЯМУЩОГО. МОЖЕ ЦЕ ТИ. ВИБАЧАЙ, ЩО НА ТИ, ПРОСТО ТИ МОЖЕШ БУТИ МОЇМ СИНОМ. ПОПРОБУЙМО СПРАЦЮВАТИ. Я ТЕЖ ПИШУ ДУЖЕ БАГАТО І БАГАТО РОКІВ. ВОЗИВ ВИХОВАНЦІВ НА КРОК ДО ЗІРОК, ЗІРКИ НА СЦЕНУ, КИЇВСЬКИЙ ЗОТЕПАД. ТА Я НЕ ПРО ТЕ. МАЮ УЖЕ 9 ЗБІРОК ПІСЕННИХ, ЩО ВИЙШЛИ У СВІТ. ОСОБЛИВО НЕ РЕКЛАМУЮ. ЩОСЬ ПРОДАЄТЬСЯ, ЩОСЬ РОЗДАЄТЬСЯ.ХОТІВ БИ СВІЖОЇ ДУМКИ, БО САМ СЕБЕ УЖЕ НЕ ЛЮБЛЮ. ЖАРТУЮ. ЯКЩО В ТЕБЕ ДІЙСНО ВСЕ ВИХОДИТЬ, ДАВАЙ СПРОБУЄМО. МЕНЕ ЗВАТИ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ, ЖИВУ В СТРИЮ, ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ПИШИ. І СКИНЬ ЩО-НЕБУДЬ. ДЯКУЮ.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти