Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Шукаю колектив (кантору) для співпраці!!! Львів!!!
Шукаю колектив (кантору) для співпраці!!! Львів!!!

Приєднаюсь до музичного колективу!!! Є вся апаратура, співаю добре (великий різноманітний репертуар) а також граю на трубі і можу виконувати функції ведучого!!! Бажано м.Львів!!! тел. (097)165-86-28

Якщо цікавить мій тел 067-756-1668 Ігор

Граю на саксофоні і клавішах,  співаю все.  Тримаю партії 1 чи 2 голосу.   За столами забавляю на баяні. Стаж по весіллях 15р   Зацікавлений у репетиціях і праці над матеріалом,  а не тільки у заробітках.    я не зі Львова (поки що) але коли створиться гурт - то переїду у Львів на постійно. 

(098)584-86-79.

Тема актуальна!

цікава ваша пропозиція, якщо ще актуальна дзвоніть   0989229611 

Якщо тема справді актуальна, то пропоную брати слухавку, коли Вам дзвонять, або ж закрити тему за неактуальністю.

Приєднаюсь до існуючого, або такого, що створюється весільного колективу. Про себе: досвід роботи на весіллях та в барах/ресторанах - більше 15 років. Клавішник, бек-вокаліст. Є інструмент , деякий апарат та велика збірка мінусовок для будь-яких імпрез! Львів та область. Детальніше за тел.: 0975229348 або в приват.

Тема актуальна вибачайте що не писав просто мене не було на місці був попевних обставинах відсутній!!!

Шукаю колектив групу гуртдля співпраці с.великі дідушичі-стрий львівська областья я є вокаліст граю на саксофоні апарат деякий є мій номер 0680165026

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти