Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )
співпраця з тамадою , або ( казка про Марусю )

Ми, як і більшість музикантів здебільшого беремо на себе хід ведення весілля.Та бувають зустрічі із ведучими - майстрами слова які працюють оригінально, цікаво і неповторно. 

 

Але стрілася нам "таманда" Маруся.Файно вбрана в вишиттє, моцне горло для крику і повна голова таних віршиків.Ще до початку забави стала вона облесно договорюватись з музиками:-"хлопці хочу апаратури там межи столами і мікрофона хочу, і дайте ноутбука бо маю на флешці мелодії , а ще підограйте на гармошці там як я скажу,а тут де танцюють тоже мені підключіт мікрофон- бо я так хочу з вами музики співпрацювати що страшне.......

і не витримало серце лабуха , почало активну співпрацю...І шарила Маруся всьо, що знала , недавала гостям ні з'їсти ні побалакати.А вже коли весілля до завершення підходило запідозрили музики що задофіга Маруся триндит і "пурги гони" то порадились момент із батьками зробити по своєму, просто і щиро.Тай скрутили Марусі мікрофон...Марусі чисто сказиласі...,зверещіла на всі гості "стой , спамятайтесі...включіт мірофон , музики ви що дурні,  тооооо заааара має бути клятва. Я маю кінчити"....і т.д. гості не знали що сі стало.

А як всьо закінчилось прийшла Маруся какати музикам в душу-" скілько літ, а такого м з музиками не мала.." ми делікатно-"може б ви подякували за апарат і мікрофони а вона "най вам газди дєкуют"

І вирішили музики - якщо попаде нам"співпраця" з тамадою-ведучим на нашому апараті то гроші на бочку і то на початку забави.Біда вчить як на світі жить.

 

Ваші думки з приводу співпраця тамадою. Використання муз Обладнання іншими особами...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ну ви хлопці чудні :)  вона бере такі грошенята за ( тамандування  ) то у неї має бути з собою свої ( мікрофон,колонка - комбік активна і д...)  

Коли вперше бачимо тамаду, хоча це буває рідко, але ставимо запитання: - Як ви привикли співрацювати з музикантами?.. а далі вже по відповіді бачиш що за людина і вирішуєш)

В мене жінка тамадує,я граю і ще є вокалістка,завжди всю її програму озвучую я,коли наприклад музиканти чужі все рівно їду з нею я озвучувати і завжди беру свій апарат,вчора наприклад були другі знайомі музиканти ми підключили на їх апарат щоб не наставляти колонок,і велика їм за це подяка,якщо я граю з чужою тамадою також її підключаю до себе,якщо це дозволяє розташування зали,але мікрофон і ноут тамади,чужі флешки стараюсь не включати щоб не хапнути нічого.

Коли колектив працює за такі самі гроші які бере одна особа це вже неназвеш співпрацею,а ще й до того дай йому (Їй)то,тамто,зробіть так..,ітд.

Звичайно підтримую коментар Рибака Назара 

на мою думку гроші тут ні до чого(це просто жаба давить).скільки платять тамаді це її діло.головне що вона робить і як,ми повинні працювати командою.але все ж пані тамада повинна сама собі все включати,хоча б тому що музиканти не знають її програму,і цю програму вона узгоджує з молодятами чи батьками(ми робим так),а включати чи не включати її на свій апарат це вже справа кожного музиканта.Я маю на увазі ТОЛКОВИХ І КОРЕКТНИХ тамадів а не дівчаток 17 літніх які за першим столом починають дружбі катати ФАБЕРЖЕ через штани.

Топікстартер, а в чім проблема? Ведучі з таким самим успіхом можуть обговорювати і обверзувати спів під фонограми музикантів. Пора звикнути що ведучі, як і музиканти  є різного рівню. Довелося перепрацювати з великою кількістю ведучих. Крутих, обдарованих і не дуже. Були і такі що "ні кола, ні двора", а були що і з повійним комплектом Електровойса працювали (13 червня в "Древньому граді" була така співпраця, якщо щось))). В мене за замовчуванням з самого початку кабель з мініджеком зкомутований для співпраці з ведучими. І канал для радіка даємо без розмов. Претензій ніби ніколи нема, бо переважно працюємо з ведучими які мають звоїх звукачів. А прийоми роботи, сценарії це справа мабуть не наша. Для мене головний показник це кількість замовлень  яка є. І коли в людини 2-3-4 замовлення щотижня (є такі, не сумнівайтесь), то це в мене крім поваги нічого не викликає. Робота фахівця повинна оцінюватись замовником, в першу чергу, а не колегами та конкурентами.

P.S. Дивно. Час мого посту поданий як 06:50, хоч зараз 15:46. Глюк якийсь...

Це вже помоєму днів пять так глючить , а може і більше .

Я думаю. приїхав заробляти гроші, мусиш мати все своє, тут стараєшся , вкладаєш бабло в апарат, щоб Маруся заробляла)))))....

 

Ясно що стояти на "підбивках" і підігрувати чи звукорежисерити - однозначно тупо, і особисто за це б навіть не брався! (Ти ж не знаєш що і до чого, це має бути навчена людина яка працює постійно в тандемі з ведучим), Але поділитись апаратом, що б тобі забрали половину твоє праці за ті самі гроші, навіть не шкода - а треба )))) 

ПС Ведучі які йдуть до замовника без свого режисера і апарату насторожують як мінімум на теперішній  час!  При зустрічі з молодятами я б просто порадив їм багато раз переглянути кандитдатуру всіляких "підозрілих" осіб... Марусь і тд..  Мали таку ситуацю колись на весіллі,  я з цого приводу навіть статтю у нас на ресурсі писав - кому цікаво можете перечитиати. http://zabava.in.ua/tamada-nilikvid/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти