Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Прошу поради! Не вдається відрегулювати активні колонки FBT
Прошу поради! Не вдається відрегулювати активні колонки FBT

Шановні форумчани!!! Прошу поділитися досвідом по налаштуванні звуку. Придбав пару активних колонок FBT Jolly 15ba в хорошому б\у стані. Основна вимога була ,працювати без саба і компактність. Перед покупкою слухав колонки(на підлозі) все сподобалось. Коли привіз до дому поставив на штативи, звук став зовсім іншим(не в кращу сторону) після того немаю спокою. За весь час моєї роботи налаштування на пульті були близькими до "все в ноль". В даний момент мені бракує низу і забагато високих, середини. На клавіші, ноутбук, мікрофон високі і середину змушений виставляти на "10год." ,а низ на "2-3год.". Є ще регулятори на задній панелі в колонках(гучність, низькі, високі ... щось в цьому плані). В залежності від фонограми і кількості людей в залі низ "підгуджує" і звук виходить "плоский". Ніколи не працював з звуковими картами і іншими примочками для покращення звуку. Порадьте якийсь вихід з положення в даній ситуації. Пульт використовую Soundcraft EFX8. Буду дуже вдячний за ваші коментарі і поради.

Ніякий топ небуде вприміщені звучати любої фірми навіть трох полосний.  Докупльовуйте саб .

1) Хвороба майже всіх пласмасових колонок - якщо іх поставити на стойку, низ як рукою знімає. Я з цією проблемою стикався;

2)  Який з Вашої колонки можна видавити низ, якщо там низькочастотний динамік не більше 250Вт, корпус зовсім не обємний....яким там низ!

3) тут заміна пульта не допоможе, звукова карта також.

Порада, якщо звук не подобається, то потрібно продавати!

Дякую за коментар DJ  ,але я ніяк не хочу купувати сабвуфер, бо тільки спродав недавно свої "вулики"  в зв"язку з проблемами з здоров"ям...!!!    Що до коментаря  Zh_serhij ... прочитавши перший пункт стало спокійніше ,бо думав що це лиш в мене ця проблема. Але доводилось працювати пару разів на активних колонках Yamaha 12"  там низу хватало і середина з високими були помірні, правда стояли колонки не на штативах  (одна на підвіконнику,друга високо на полиці). Також доводилось чути як працюють на EV пасивних в пласмасі без сабів.  Я розумію що ці апарати і FBT jolly 15ba трошки в різних цінових категоріях, але хотілось би почути щось на рахунок положення регуляторів на самих колонках (гучність на максимум, низ і середні на 12год. "по нулях"... чи є ще варіанти). На пульті прибираю низ... (маловато) добавлю більше, починає низ бубоніти(підгуджувати). Можливо потрібно пробувати регулювати по висоті на штативах?  Хочу сказати що звук цих активів непоганий... набагато кращий ніж в моїх попередніх пасивних Yamaha A-15 ,але важко привикнути співати ,і неможу настроїти раз на вечір (змушений на кожній іншій пісні ,щось крутити).

Що можна сказати. Колонка на штативі однозначно видасть менше по низу, як на землі. Регулювання низ-середина-верх, то несерйозно. Щоб був низ і не гуділо, без 1/3 октавного еквалайзера не обійдетесь (або акустичний процесор). Гудіння по низу як правило створюють частоти 120-250Гц (в залежності від залу) і якщо правильно вирізати потрібну частоту, то і низ є і гудіння нема. Будь-яку, навіть саму дорогу акустику треба корегувати частотно в реальному залі. Але погоджуюсь, що хорошого низу без сабів не буде.

 

 

Полазив по інтернету ,почитав і зрозумів що нормальний акустичний процесор мені не по кишені. А на рахунок еквалайзера ,то пару тижнів назад продав свій еквалайзер Behringer UltraGraph PRO FBQ 1502 двохканальний 15-ти смуговий. Трошки можна було ним повирівнювати звук, але для того потрібно "мозги"(не міг до кінця розібратися). Не знаю чи варто зараз брати такий самий ... хіба що Behringer PRO FBQ 3102 . Дорожчий теж не потягну.

Послухайтесь всетаки мої поради візьміть активний саб парк аудіо дельта.Бачив тут на сайті її за 4200 гр.В мене в знайомого є такий працює на ньому 7 років вже. 

Десь тиждень, або два назад дзвонив я за той саб(десь біля Умані)... він вже проданий ... і сказав чоловік що  ціни такої халявної вже не буде. Дуже хочу працювати без саба (замовлення переважно 25-50чол. ... саме більше 60-80, але дуже рідко)

pete fedyshyn  "Щоб був низ і не гуділо, без 1/3 октавного еквалайзера не обійдетесь "  Дуже сподобалась мені ця ідея. Вишукав  такий варіант...

Behringer ultragraph PRO FBQ3102

 Ще треба придумати де знайти на нього гроші.

Якщо динамік цього низу не має то чим  еквалайзер допоможе хіба дасть дільше спотворень.  Динамік там стоїть вроді Chiare  300 ватт .  Бажано би йому суб хочаб один.  А самий оптимальний варіант щоби було легко носити я бачив у свого знайомого з Мінська. Але то пасив дві 10" по 500ватт топи Faital Pro динаміки  і два саба кіловатних саба 12" Scoop Flex також на Faital Pro. Все настільки компактне що два саба він за один раз несе.  А звуку три кіловата.  Тільки найважче в нього це Парковські підсилювачі

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти