Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Новинки Українських пісень за 2015 рік.
Новинки Українських пісень за 2015 рік.

 Юліанович я нехотів вам відповідати в тамтій темі,рішив створити цю  .Радіо я дійсно неслухаю бо там нічого нового ніколи небуло і небуде.Пісня виходи наприклад сьогодні а нарадіо зявляється через пів року.Те що ви колись сказали що халяви небуде це чиста правда дуже важко знайти тепер студійний мінус - практично неможливо.Ладно Юліанович ви хоть неображайтеся намене я ніби нічого вам поганого ненаписав і поважаю вас......Давайте дальше по темі.Якщо вам неважко вписуйте назву гурту чи виконавця і назву пісні тільки яка вийшла в 2015 році і є чисто Українською.Не вслужбу а вдружбу.,.....Я наприклад знаю тільки одну гарну пісню  Юлія Доманська -Пробач   ..... І хочу ще одну написати це не потемі але пісня гарна і невсі її чули це точно знаю-Андрій Бойчук-Ти і я.

Радіо я дійсно неслухаю бо там нічого нового ніколи небуло і небуде.

Співаки і музиканти якраз намагаються всі свої пісні просувати "свіжими" через радіо та ТБ.

По сабжу теми, то вивчили на завтрашнє весілля пісню "А баби як баби" (гурт "Цвіт кульбаби"). Чи вона свіжа навіть не знаю.

Новинки в Українських? А що є цікавого в російських? Моя думка, на сьогоднішній день в російській естраді " много та дурного". Це як в кіно, глянув російський фільм і все...  А пригадаєм кінофільми Леоніда Гайдая 60 -70-х років, дивилися і дивилися...  А були колись російські пісні з таким хорошим текстом а не просто набір слів як тепер, до прикладу:  "остановите музьіку прошу вас я, с другим танцует девушка моя".

 

Electromuzik можна потемі тільки туд йдеться тільки про новинки Українських пісень за 2015 рік.

А не буде ніякої української музики, поки не запрацює захист авторських прав. Коли треба буде платити авторам, якщо хочеш на чужих піснях гроші заробляти. А не хочеш платити, грай своє. Звичайно буде 99% шлаку, але 1% буде МУЗИКА. Іншого шляху нема.

як тепер, до прикладу:  "остановите музьіку прошу вас я, с другим танцует девушка моя".

Заради справедливості цю пісню колись почав співати хтось із дружніх Балтійських країн,можливо,Яак Йоала...

 

Нові за 2015 рік:  не твоя війна ( Океан Ельзи), королева ( Цвіт кульбаби), я їду до мами (Дзідзьо), літо літо ( Наталка Карпа), солодкі небеса ( Бема Андрій), синє небо, жовте поле (Князь Андрій), моє серце ( Найда Ілля) і ще багато, багато кому що до вподоби. 

pete fedyshyn, категорично з Вами не згоден. На мою скромну думку, суть не в захисті авторських прав. Проблема в тому, що на українську музику немає попиту. Так, в нас є досить непоганий рок, фольк-рок, сучасна електронно-клубна музика, проте!!!, немає не тільки якісної (та й необов'язково на перших порах), а й взагвлі немає сучасної української (україномовної) попси, яку б слухала ВСЯ країна. (Бо Дзідзьо , як на мене-то більше регіональний західноукраїнський проект). От у цьому вся біда. Чи є зараз в Україні україномовні виконавці як наприклад в Росії Лєпс, Кіркоров, та й ті ж самі "Рукі Ввєрх(до прикладу). Я ні в якому разі не піднімаю їх в ранг артистів на яких потрібно молитися. Проте в країні має бути україномовний попсовий продукт для ШИРОКОГО кола суспільства. А в нас у цій ніші, як кажуть "...і пес не валявся"...

Внас є дуже пополягні гурти і виконавці але співають на Ро с-й мові і лише пару пісень на Українській.Всі знають що найпопулярніший дует  на Україні це Настя Каменских і Альоша Потапенко  Вони співають на Рус-й мові і до цієї пори є на першій сходинці.Дальше йде Андрій з Надьою Дорофеївою .Більше конкоренції я їм небачу. І Настя теж має свої пісні на Українській мові но чомусь я нечув ні однієї на радіо ніколи.Для мене  на мою думку самий кращий співак це Олег Віннік .Музика бомба голос класний пісні завжди хіти і виконує він їх як на Російській так і на Українській мові.За що я його дуже поважаю.Він незабув ні про Руско-мовних Українців ні за Українсько-мовних.   ...  З рок гуртів нема притензій Океан Ельзи - Друга ріка молодці ці команди .Фольк ТНМК -Тартак ВВ Тік та і ін- Молодці хочеться їх слухати аж на концертах особливо .Був сам на їхніх концертах і не раз.Заведуть любу публіку.З електроної музики в стилі транс Діма краснік талановитий сам пише музику.З DJ лабухів популярні Dj Kon , Спартак, Лайт і топлекс Dj Milana рівних їм нікого нема на Україні.А Мілані в Європі.Є чим нам гордитись не все так погано у нас як ви думаєте.Тільки одне погане що пісні на Українській мові начинають писати коли біда приходить в Україну а бо вибори і все.Думаю зрозоміли що я сказав.Неважливо на якій мові випустили пісню головне що на Україні і є нашим продуктом.Непамятаю на якій станції Фм говориться зроблено в Україні. А Дідзьо вже напевно нічого невипусте більше остання більш заводна пісня паук.А це боло ще рік назад.І співає він точно як Глюкоза.Навіть незрозоміти який це стиль музики.Но круто неспорю подобається всім і мені також.Я бачив багато коментарів я неспіваю москальською мовою-А ці артисти і люди які співають і говорять на Російській мові теж москалі для вас і такі самі Українці як ви і я  ?

Гурт Дивограй, скільки пісень Ваш гурт написав та видав за останній рік? Скільки концертів ви відпрацювали?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти