Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Цифровий мікшерний пульт Allen & Heath ICON DP1000
Цифровий мікшерний пульт Allen & Heath ICON DP1000

Хлопці,хто підскаже що це за пульт? Як звучить? Який там ревер? І з яким пультом можна його рівняти? До якої категорії пультів його можна віднести? Чи тяжко його настроювати? І взагалі як на ньому працюється?  Буду вдячний хто відізветься, Може хтось на такому працює?   Тут є ссилка на невеликий опис цього пульта, Але хочеться знати думку людей які його чули або на ньому працюють, Наперед ДЯКУЮ-  http://www.muzoborudovanie.ru/equip/live/mixer/icon.php

 Я би собі взяв  , думаю штучка суперова ,ще й до того активна ... ну, а управляти цим всім при бажанні - хирня .

 Напевне ще й не дорого просять ?

Ну що хлопці,ніхто не користувався таким пультом? не вірю, Підскажіть щось,,,

Очень хороший пульт.,звучит  здорово  и отсраивать не тяжело. Когда покупал,отгаваривали,а когда начал работать с ним, ну естественно в процессе крутил,отсраивал  не все так сложно как выглядит, недостаток--холл ,но по желанию можно под себя подобрать более менее .Дилей в порядке Компресор хорошо работает, если надо расскажу как настраивать 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти