Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підкажіть Yamaha MG10XU чи BEHRINGER xenyx QX1204USB
Підкажіть Yamaha MG10XU чи BEHRINGER xenyx QX1204USB

Підкажіть Будь-ласка що з цих бюджетних пульті краще взяти? Цікавить для Ресторанів, весіль. може хтось порівнював. 

Бери Ямаху)

Берінжер ,тільки без ефектів та 98роках випуску. О то будеш мати !!!   А все останнє -віддихає, навіть та херня, про яку ти написав. Динакорд навіть збоку десь там бігає чи навіть бігав.!!!

І не треба мені тут шановні зараз обсирати мене!   Знаю що кожен хвалить своє гімно, але кажу  про те на чому працюю і порівнювали з деякими брендами, які по словам колег крутішші та дорожчі.  Все лайно тихо курить в сторонці!!!

Vadim Tuleybich

Обсирати будуть ті хто "не в зуб ногою" , а дорогі моделі берінджера 90-х на рівні хорошого старого мекі.

 

Дякую за отзиви взяв ямаху. 

У мене YAMAHA MG12XU. Не жаліюсь! Хороший мікшер за свої гроші!

Про дану модель Берінгера нічого не скажу бо не чув. А от пару днів попрацював на QX 1002 USB, я думаю це з тої самої опери. У мене зараз Yamaha MG10XU. Перед цим 4 роки був ZED10FX. Так от по якості звуку вони всі майже рівні, але різні по функціоналу. Найкрутіший звичайно Ален хіт. Але мені комфортніше співати у Ямаху, можливо через те, що є хоч якийсь, але компрессор.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти