Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » поєднання динаміків
поєднання динаміків

чи можливо поєднати два динаміка фірми маг М 1532  350 ват , та динамік маг М 1523  300 ват що робили від підсилювача соункінг 1200 ват  два динаміка на один канал  підсилювач процює як на 8 так і на 4 ом динаміки по 8 ом

А тепер сформулюйте питання ще раз, з усіма розділовими знаками, бо я собі майже мозок зламав, поки прочитав, але так і не зрозумів, що реально потрібно...

поєднуй два однакові,саби і топи небажано

У вас дві пари чи один такий другий такий.Я так зрозумів що у вас по одному і ви хочете зробити два саба -Чи ви хочете зробити два топа по 2 динаміка+драйвер і щоб ваш усілок розкачав їх на стерео. Напишіть конкретно що ви хочете зробити саб-саб +сателіт-чи топ 2-по 15+драйвер щоб можна вас зрозоміти .

Як я зрозумів, в одному топі два динаміки з різною частотною характеристикою і плюс драйвер - це на один канал, на другий канал такий самий топ. Потужності майже одинакові і імпеданс, підсилювач цей качає  400 ват на канал при 4 Ом.Топи вийдуть з запасом по потужності, такий варіант реальний.

мозок зламав, поки прочитав, але так і не зрозумів, що реально потрібно...

Угу... Я аналогічно.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти