Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » У якій ліпше тональності створювати стилі для синтезатора
У якій ліпше тональності створювати стилі для синтезатора

У стилях з котрими я зустрічався одні звучать на мінорний лад, другі на мажорний лад,

треті зовсім мало зрозумів на септаккордах мінорних чи мажорних. У програмі на компютері звучать

не ритмітчно перемішано (бас - до маж. гітара - ре мінор, добавочні інструменти теж на ноту вверх)

но на інструменті (Yamaha DGX-220) чомусь звучить нормально.

 

Тож питання.

У якій ліпше тональності створювати стилі для синтезатора.

і заодно який виставляти вид акордів у casm editor 24 паралельно

тій тональності у якій створений midi файл

1. У більшості самограйок можна прописати окремі варіанти для мажорного, мінорного та септакорда. Відповідно, який акорд візьмете, такий малюнок і заграє.

2. Перемішане звучання - то проблема конвертації.

3. Ліпшої тональності нема. За промовчанням у більшості інструментів кореневою нотою є С (До). Знаєте ту тональність - пишете в ній. Не знаєте - шукаєте параметр Root Note (чи схожий по суті), змінюєте на потрібний і пишете в новій тональності.

Я знаю тональності (до-мажор. чи до-мінор) до прикладу, просто як їх виставляти

я знаю на кожну ноту є три види простих акордів наприклад у до-мажорі

1. (до мі соль) 2. (мі соль до) 3. (соль до мі) у мінорному мі-бекар міняємо на мі-бемоль.

а от в яких видах писати ліпше

Невже так важко спробувати три варіанти і зробити висновок?

1. Обернення акордів успішно розпізнаються, але в кожному інструменті є свої правила обігрування (власні правила транспонування, тяжіння до відкритих/закритих акордів, ритмічні/мелодичні форми)

2. Стиль потрібно писати так, як він вам подобається - хто тут щось порадить? Подивіться, в якій аплікатурі беруть ноти живі інструменти, які намагаєтесь використати в стилі, яка техніка гри... 

Я не проти попробувати якби знаття чи це шкодить чи не шкодить синтезатору

кожний раз записувати чи перезаписувати той чи інший стиль.

Тим більше я створюю стиль звуками від синта з допомогою шнура (юсб-то-хост)

а не компютерними звуками та діло в цьому у міді-файлі звук задовільняє 

а після конвертування у формат .sty на синті звучить тупо так ніби

дитячий синтезатор іграв і ніби правильні види акордів виставляю

у програмі CasmEditor створити casm-секцію ходові Maj і Maj7.

Дякую

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти