Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Ремонт мікрофона AKG HT 40 Mini Pro
Ремонт мікрофона AKG HT 40 Mini Pro

 

Мої вітання форумчанам.Зіткнувся з неприємністю:з часом виходить з ладу кнопка включення-виключення даного мікрофона.Впевнений,що такий мікрофон використовується багатьма з вас і подібна проблема виникає у багатьох.Цікавлять ваші думки з цього приводу.Яким чином можна розібрати корпус,не пошкодивши його, для заміни кнопки.Буду дуже вдячний за адекватну відповідь.При чому не просто на словах.Мікрофончик цей дуже класний,як на свою ціну,єдиний недолік - це клята кнопка.Всім парносу,чекаю на відповідь.

в ремонті даної моделі в мене не було але всі радіомікрофони майже подібні по конструкції і сама електронна плата з мікроперемикачем виходить на зовні зі сторони головки. Спочатку викручуємо головку, видавлюєм на себе пластиковий кінцевик перемикача (називаємо кнопкою), знімаємо стопорне кільце і плата виходить на зовні.Не у всіх випадках мікроперемикач виходить з ладу, часто буває що контакти його окислюються і він перестає функціонувати. Для цього достатньо ввести всередину перемикача шпріцом машинне масло (для швейних машин і тд.) і розробити його тобто багаторазово швидко перемикати ним вводячи чергову порцію масла. Щоб тільки почистити від окису не потрібно розбирати мікрофон витягуючи плату з корпусу, достатньо видавити кінцевик і через отвір залити масло в перемикач.

Дякую за відповідь,але тут трошки інакше зроблено.Мікрофон бюджетний  і тому китайози спростили корпус до безобразія.Плату видавити не вдасться.А на рахунок промивання контакту я вже подумав.Спочатку певно прийдеться промити спиртом,ну а потім вже маслом,хоча ,признатись чесно,поміняв би корпус,тому що головка тут не плаваюча і всі тертя,або стук пальцями по мікрофону чути в колонках.А в загальному для тамадування -мікрофон ідеальний.

Спочатку певно прийдеться промити спиртом,ну а потім вже маслом

Сикнути спреєм Kontakt-61s. Він якраз для цього і є.

Спиртом не потрібно все зробить масло.Можна використати машинне масло , WD - 40  або спрей що запропонував Ігор.На рахунок плаваючої головки то наприклад AUDIXси всіх моделей якраз не мають плаваючої головки але посторонні шуми не ловлять.Роль здебільшого плаваючої головки погасити удар при падінні мікрофона.

Дякую,панове за пораду.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти