Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Генеральне прибирання
Генеральне прибирання

За час роботи порталу, а надто за останні кілька місяців або навіть років поступово тут назбиралося чимало різного сміття.

Неякісні мінусовки, нікому не потрібні примітивні задавки, створені за кілька секунд в онлайн сервісах, дублі (нещодавно зустрів 5 однакових мінусовок, по моєму якийсь весільний гурт, Сусіди чи.... а не буду казати бо не пам'ятаю навіть).

І хоча є загальні положення чи правила, як хто собі знає, та останнім часом таке відчуття, що дотриманням  їх жодна сторона не займається.

Думаю, кожен тут вже знайшов тут купу непотребу і навіть теми схожі створювалися, але так і не дійшли до кінця, як це в нас в більшості трапляється.

Не знаю, чи захочуть за це братися "вище стоящі органи" сайту)), а може це не так важливо для них, проте я б наполегливо радив, конкретно відфільтрувати весь цей мусор, котрий деякі несвідомі користувачі заливають на сайт, з метою підвищення власного рейтингу.

Багато людей не розуміє, але модератори вже менш більш  повинні розумітися на якісному матеріалі, бо справді, там не дурні люди ніби.

І всім користувачам, хто це читає, пропоную видаляти неякісний матеріал, котрий можливо колись давно закинули. Починаю з себе.

Проте, є і більша половина користувачів, ті які заходять кілька разів на рік, щоб до свята підібрати матеріал, отож модератори повинні також працювати самі.

Можливо мало часу, все таке, так залучайте більше людей, і робіть добре діло разом.

Всього доброго. Надіюся не всі залишаться осторонь  пропозиції. Дякую за увагу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти