Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Мануал до ProTools
Мануал до ProTools

Хлопці, оскільки в англійській не дуже сільон, хотів би знайти адекватний мануал чи базові відео уроки на мові сусіда по Протулзу останніх версій бо деколи треба там сесії відривати/відправляти, а рука вже на кубі набита, і багато функцій попросту не так називається як у пана Штейнберга.
Підкажіть де можна таке скачати. Дякую!

Здоров Бодю.Цікаво ,нафіга тобі той "Протулз",невже Куба нехватає?Ну а якщо по темі,то дивився я уроки такого собі Шамана.Чувак грамотний і здорово розжовує,але щось мені той протулз не до душі,тому залишаюсь вірним Пресонусу.Тут усе просто і сердито(взяти до прикладу тотальний драг енд дроп)і ніяких заморочок.Просто сиди і твори.   PS.Вибач,зрозумів,що тобі потрібно сторонні проекти відкривати,а вони надіслані в форматі протулз і вже з косяками  ,да,проблема...Може скажи чувакам,щоб ліпше потреково твори відправляли,і бажано не спотворені обробкою.Набагато простіше працювати в програмі,до якої звик,ніж переучуватись на інший секвенсор.Менінгіт,та й годі,Ну що ж ,бажаю успіхів.Михайло.

Юрко, та я не збираюся пересідати на протулз, принаймі поки що, хоча хто його знає шо завтра чекати)
Просто потрібно для розширення кругообзору :)
Ну кажу, сесії бувають в форматі протулз.
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти