Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Корекція мікрофону
Корекція мікрофону

Кожен з музикантів перепробував багато мікрофонів і зрозумів що ідеального найти важко. До прикладу БЕТА 58 він звучить яскраво але не так обємно як СМ58 різниця в тому що БЕТА виготовлений по новій технології на неодимовому магніті а СМ на звичайному. У БЕТИ яскравий верх а у СМ краща середина. Мені зразу скажу БЕТА не сподобався я його продав а СМ є в запасних. Деякий час співав на РОДЕ м1 мяке звучання але мікс добре не пробиває. Це ж саме вийшло і з АКГ. В даний момент користуюся АУДІКС ОМ5. Читав колись відгуки про ОМ 5 що низьких бракує та коли мій колега музикант купив ОМ 6 то я зрозумів, для мого голосу потрібно чуть ширший діапазон до низу, як у Ом6 та з характеристикою по верху як у ОМ5.Колега жартував скрути два ізолентою до купи і маєш те що тобі треба. В свій час я багато займався ремонтом всякої музичної техніки в тому числі і мікрофонів а так знаючи принцип будови мікрофона я спробував змістити резонансну частоту мембрани трохи до низу.Результат вийшов таким як треба.Зразу поясню хибну думку в декого- як ОМ 5 бракує низів, та крутни на пульті регулятором низьких от і все.Та ні не все, регулятор на пульті еквалайзера не розширює діапазон до низу він змінює частотну характеристику в децибелах а діапазон змінюється в герцах а це вже зовсім різні речі! Якщо є в кого сумнів до моєї статті , я вам скажу просто- навики і вміння набираються з роками  а натаскався я на мікрофонах ще у давні 70-80 на мдшках мккашках та популярних тоді болгарах, польських унітрах які були не зовсім надійні та швидко ламалися. До речі відносно мікрофонів можете прочитати мою статтю про ремонт EV 767 та відгуки.   

я спробував змістити резонансну частоту мембрани трохи до низу

 а як той процес виглядає?

Головка мікрофона являє собою резонансну камеру від якої залежить резонансна частота мембрани. Зверху є отвори - резонатори які компенсують спад частотної характеристики, звязаної з індуктивним опором катушки і вирівнюють оласть від 2 кгц і вище.По боках є отвори - резонатори, які і відповідають за нижню границю частоти. Як це робиться - у кожного мікрофона різна будова головки і виходить по рзному, потрібно вказати модель мікрофона.

 для мого голосу потрібно чуть ширший діапазон до низу

Мені це виглядає трохи сюрреалістично. Нижня межа діапазону цього мікрофону 48Гц

http://jcs.com.ua/mikrofony-i-radiosistemy/vokalnye-mikrofony/dinamicheskie-mikrofony/mikrofon-audix-om5

Це означає що вам нижньої ноти соль контроктави недостатньо, а потрібно ще нижче. На якій акустиці слухали? Що ви співаєте? Партію бас-бочки?

Як казав Станіславський: НЕ ВІРЮ!

Коли уважно прочитаєте статтю від початку і до кінця про ремонт EV 767 то побачите після моєї статті деякі "умніки" теж вставляли своїх 5 копійок не в мою користь а розумні скористалися моєю порадою відремонтували мікрофони ще й подякували! Я працюю на німецькій фірмі електроніком по обслуговуванню станків з програмним забезпеченням. Друга професія - музикант. Як би ви в дитинстві ходили в музичну школу і знали такий предмет як сольфеджіо то дурниць не ляпали. Людський голос має дуже складний спектр в якому присутні велика кількість гармонік і складових звуку, це одне. На рахунок 48 гц це де вирахувано.Я проводив заміри партію динаміків в яких стандартно 45 гц а на справді 56, 63, 69 гц .З мікрофонами теж саме- пишуть 48 а насправді 60! Якщо вам потрібно скористатися порадою то будь ласка пишіть а якщо просто поляпати язиком , то вам не сюда а на базар, там бабки семки продають.

Коли уважно прочитаєте статтю від початку і до кінця про ремонт EV 767

Мене ремонт EV не цікавить і я про нього не писав

Я працюю на німецькій фірмі електроніком по обслуговуванню станків з програмним забезпеченням

Вітаю!Розкажіть ще про гвинт-гайку кочення, щоб всі переконались який ви розумний

Як би ви в дитинстві ходили в музичну школу і знали такий предмет як сольфеджіо то дурниць не ляпали

В музичну школу ходили і про сольфеджіо знаєм

Людський голос має дуже складний спектр в якому присутні велика кількість гармонік і складових звуку, це одне.

І що? Мова йшла про  ширший діапазон до низу, при чому тут гармоніки?

На рахунок 48 гц це де вирахувано

Це заявляє виробник, не маю підстав сумніватися.

З мікрофонами теж саме- пишуть 48 а насправді 60

Допускаю. 60 Гц це приблизно Сі контроктави. Ви співаєте партію бас-бочки?

 то вам не сюда

Я сам вирішу куда мені. Не хочете, щоб хтось вставляв 5 коп., і не заважав вихвалятись, то вам на базар до бабок і сємок....

 

 

 

 

 

Мікрофон вокальний Beyerdynamic TG V70d частотна характеристика від 25гц  до 18 кгц. спеціально розроблений для вокалу.А так як нижня полоса 25 гц і людський голос туди не проходить то на ньому співають одні бас бочки.Це ж вокальний мікрофон.Йшла мова за ОМ 5 - 48 гц понизити частоту як в ОМ 6 - 40 гц. Це вокальні мікрофони для співу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти