Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » гармонайзер
гармонайзер

ншдоь\л 

Є.

Від дешевих до дорогих:

Жіночка на трубах акордами грає,гармонайзер ховається.

Вже третій сезон користуюся гармонайзером HELICON знаю що незначна частина музикантів ним користується і скажу чому.З ним доволі важко співати якщо немає музичної освіти і не дуже тямиш в побудові голосів. Знайомі музиканти придбали собі цей девайс почувши у мене і.... розчарувалися. Вони ніяк не розуміють чому у мене виходить а у них ні. З гармонайзером потрібно дуже добре тримати голос вміло керувати  і тоді результат чудовий. Ще один нюанс- не з кожним мікрофоном гармонайзер добре звучить. Найкращий результат показав з AUDIX OM5 друге місце з ICON D2  третє RODE M1і четверте з SM 58.

Дуже дякую за відповідь,

 

Користуюсь гармонайзером TC VoiceLive Play вже більше двох років. Є бажання поміняти на TC VoiceLive Touch, і то лише тому що там є MIDI керування. Працюю на EV N/D 967 з Roland VM3100. Перед Роландом був ZED-10, то доводилось мікрофон спочатку вмикати в мікшер, а вже потім через аукс в ТС, десь дівалися високі частоти. З Роландом все ОК.

 Що-до роботи з гармонайзером - то цілком згоден з дописувачем elektromuzik.

За два роки вже настільки звик, що без нього вже й якось незвично працювати. 

Для керування використовую аудіосигнал з виходу пульта( наприклад sub outputs) однаково добре керується гармонія що з синтезатора, що з гітари, що з мр3.

Для керування використовую аудіосигнал з виходу пульта

Ого! Прорив. В топку міді...

Є моделі гармонайзерів які керуються по міді а є що розпізнають тональність по звичайному аудіофайлу. Скажу більше - є варіант наставляєш дану тональність і не треба керуючого сигналу співаєш навідь без акомпонементу. Колись мав пср 2000 з примітивним гармонайзером який привязаний до розкладки акордів синтезатора.

electromuzik, Ви з таким захопленням оповідаєте про Гелікон і можливість керування ним  аудіосигналом, що не краще було б це підтвердити яким демоматеріалом. Зняти відео телефоном, чи вебкою і розмістити на YouTube тепер вміють і діти. Колись Магазин ВІВО створював для піару ТіСюшного гармонайзера  подібні ролики. Там після перегляду знімались всі питання. То як?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти