Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Завдаток - віддавати чи ні????
Завдаток - віддавати чи ні????

Не беріть завдатки та оплати в доларах - це попахує адміністративним,кримінальним законодавством України.а на рахунок вашої ситуації Руслане - якщо ви взяли передоплату в гривнях,тоді ніяких повернень і не може бути.Тому що до вас на той день,за який отримали аванс,зверталися так само і інші люди,але ви відмовляли,у зв"язку з тим - що на відповідне число, є вже передоплата.Тобто - цивільно правові відносини.

Не беріть завдатки та оплати в доларах - це попахує адміністративним,кримінальним законодавством України

Особливо, ним пахне коли купується залізяччя, шнури та обладнання по курсу або в валюті. Всі такі розумні, так гарно розказують, а коли називаєш вартість інструмента в гривнях одразу дають задню. Я продаю інструмент (який казати не буду, хто захоче той буде знати)  за певні гроші в валюті, коли я клієнту кажу, що в гривнях то буде в 27 раз більше, то чоловік за голову береться (в валюті менше шокує, ніж по чорному курсу - по офіційному навіть розмовляти не хочеться)... А як прийде хтось і заявить, що якась відповідальність має бути від мене бо торгую в валюті, то так далеко піде, що сумніваюся, що адресу на карті знайде!!

А по темі - який завдаток вертається? - на то він і завдаток, щоб гарантувати резерв послуг колективу перед замовником, а якщо замовник відмовляється, то завдаток виступає в ролі неустойки (за незароблений гонорар, бо ж міг взяти і іншу забаву). Отож  такий клієнт посилається на ху..тір квіти збирати, і на публічних ресурсах дається інфа про недобросовісного замовника, щоб інші не попалися

 

П.С, Модератори вибачайте за різкість - накипіло

Завдаток не повертається, аванс повертається. Що ви брали, вам має бути відомо. Як діяти в кожному окремому випадку за вас ніхто не вирішить.

Юрко (DJ ...   ...не прийде і заявить.і ви його відправити по карті ......Один момент : на вас роблять наводку,з вами зв"язуються - зустрічаються ( державні службовці з мвд ) - і дають оплату в долярах - тобто йде контрольна закупка.ви берети,і вас затримують на гарячому.За порушення конституції України,тому що на території даної держави всі розрахунки проводяться у національній валюті.( юридичні особи є винятки ).Так само і в музичних послугах - привозять вам завдаток в доларах - це реально незаконно.Запитайте любого юриста.У випадку Руслана - він їм нічого не винен.Тим більше три місяці,людина відмовляла іншим замовникам,в даній послузі.

МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ, по вашій логіці ВСІХ підряд лабухів треба "приймати" на гарячому. Ви чек виписуєте на свої послуги? Чи це усна домовленість - вартість та валюта? Бо якщо вже копати в офіційну сторону, лабай це особа яка надає послуги, яка зобов"язана бути ПП і платити податки. Отже, кожен лабух чи колектив, який не є підприємцем - ВЖЕ НЕЗАКОННО... Про що ви говорите, які мвдшники...

Ого як "ріллю" заглибили...Вже і незаконні валютні махінації можуть пришити...Хоч все можливо.Напевно "Музичні Інструменти на замовлення" має юрспруденство,або гіркий досвід по "валютних завдатких,чи може рохрахунках за забаву в валюті". К P.S.ЯК ЧАС БІЖИТЬ... Колись лабухами були фірмани і трактористи, шофери і інженери, тепер обовязково мусять в колективі митарі і юристи...Пісєц...

....у кожного є своя голова на в"єзах.Тут все просто - як в білий день.Не треба бути великим юристом, - а елементарно знати свої права.

Про які права Ви говорите в цій державі???  Вони що ще є ???    

Завдаток не віддавайте в загалі.Вони просто найшли дешевших музикантів.Якщо ви плотете податок вам нема навіть близько за що переживати.І на будоще беріть розписку.В тому селі де вони живуть вони вашу репотацію спортять по любому.Чи віддасте чи не віддасте.Цей завдаток моральна копенсація. Вони знали на що йшли.А завдаток віддайте волентерам буде не вам і не їм. І зробіть це вже.

а я віддав,аж 2!!!!в Україні тяжкі часи,але люди мені здається стали трохи добріші,принаймі частина,років 2 тому яб може і спорив.бо попереджав що завдаток і є для того.щоб іншого весілля евзяли,але всетаки в Україні ВІЙНА!ось так!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти