Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Завдаток - віддавати чи ні????
Завдаток - віддавати чи ні????

приєднуюсь до 0215 

на мою думку, є дуже багато факторів, котрі ВСІ просто неможливо врахувати і дуже тяжко нам всім Вам порадити, а от Вам ще тяжче визначитись, як себе поставити в даній ситуації.

взагалі, звичайно, аванс і є свого рода гарантією як з боку виконавця так і замовника. але дійсно, завжди треба розуміти, що можуть бути у кожного з нас в житті різні ситуації і різні причини, тому найбільш оптимальний варіант треба шукати разом з замовником.

я би спробував ось як: все вищесказане переповів замовнику по телефону, нагадав про те, що якщо знайдеться інше замовлення, то аванс повернеться. в разі, якщо за 3 дні (за 5, за 7, як домовитесь) до дня весілля, у Вас не буде іншого замовлення - поверніть замовнику половину суми аванса. тобто 50%. але тоді вже, на вигідних для ВАС умовах. тобто, що б курс валюти був у виграші для Вас.

На рахунок письмової угоди - вже давно думаю над тим питанням. Але ми не є юридичною особою. Цей договір - не більше ніж усна домовленість. Хіба що для тих хто має погану пам"ять..

Я замовникам зразу сказав що віддам завдаток як тільки візьму весілля на це число. Але в мене складається враження, що вони мене не чують, або не хочуть чути. Задають питання на яке в мене нема відповіді - "А коли ви візьмете весілля???? Даємо вам 10 днів. Бо нам гроші треба вже"

Руслан.Сума гонорару та валюта!!!!! були узгоджені. Через три місяці замовники хочуть переглянути умови оплати...

В якій валюті брався завдаток? Національній, чи в валюті? 

Якщо в гривнях - завдатку нема, з*їла інфіляція, якщо в валюті - відають 50% ,якщо по людськи просять, чи фос-мажорні обставини

Який відсоток завдатку? Взагалі то завдаток беруть 10 - 20% від суми...

А на притензії - Даємо вам 10 днів. Бо нам гроші треба вже.. Є відповідь - Ви мали тих 10 навідь 15 днів 3 місяці тому...

 

 

SHARIK

Завдаток взяли в гривнях з умовою що протягом одного-два тижня замовники привезуть долари а гривні ми віддаємо. Долари так і не привезли (причина - далеко їхати, 30-40км), домовилися що цей обмін зробимо на весіллі.

Завдаток ми беремо 30% від вартості. Минулого року навчилися, коли залишилися без весілля але з завдатком 50$

 

РУСЛАНЕ  Тоді перекажи замовникам слова Леді Ю : -« Все пропало....» А будуть лізти з погрозами, віддай той клятий завдаток, але  на АТО, а ще краще на Службу Божу за здоровя солдатів. Так буде по совісті.

 

P.S  На привеликий  жаль не цінять лабухів... А при сьогоднішній ситуації в Україні ще трохи і халтури грати не буде кому. Основним інструментом лабуха буде АК

Колись був випадок: Замовили весілля.Дали завдаток. Через місяць приїжджають до мене і без попередження: -"Віддай завдаток, бо весілля відміняється!". Я , звісно, віддав, бо не встиг ще використати. Час ще був, щоб на те ж саме число взяти інше весілля. Замовили на те число інші замовники і все було ОК. Але я про дану особу, яка забрала завдаток повідомив всім колегам - музикантам.  Через деякий час знову звертається вищезгадана замовниця і каже, що хоче замовити нас і готова привезти завдаток.Я легенько "відшив" відповівши, що вже зайняті на дане число (насправді були вільні на момент коли вона дзвонила, але все таки на те число все одно відлабали десь інакше).

   Висновок: Пані дзвонила до всіх можливих музикантів і всі також "відшили". Не знаю хто там лабав, але гостям (по переказу тих гостей) не сподобалося.

Задають питання на яке в мене нема відповіді - "А коли ви візьмете весілля???? Даємо вам 10 днів. Бо нам гроші треба вже"

Бидло-клієнтура детектед.Я б відповідь знайшов...Але якщо я її тут озвучу-мене забанять.

З бидлом поступати можна лише двома способами:

1)гнобити;

2)ні про що не домовлятися.

Більше не знаю.

Не віддавай.

Руслан, ситуація неоднозначна! Важко щось радити особливо "не віддавай"! Тут мусиш бути психологом - по суті, по нашій роботі, кожен вже "читає" і розуміє такого "клієнта" далеко наперед! То ж роби як каже тобі внутрішній голос... Щоб не було смороду краще віддати, щоб захистити ЕГО команди - краще потягнути час! Але в принципі завдаток віддається як на мене в разі Форс-мажору і смерті близьких. В будь-якому випадку коли ви навіть зійдетися в ціні і в курсі я б не радив тобі працювати на цьому святі...

На мою думку ,  віддати,  гонорово віддати і "забути", зробивши відповідні висновки .  Головне не шкодувати,  очевидно що це "не той клієнт".   В народі кажуть  "Краше з мудрим загубити. а ніж з дурнем знайти".  Погляньте на цю ситуацію по-філософськи  і не псуйте собі нерви,  здоров'я - це валюта  яка завжди в ціні .   А завдатки  будуть , головне щоб мир був в державі .

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти