Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » МОБІЛІЗАЦІЯ
МОБІЛІЗАЦІЯ

Думки про мобілізацію

 

Хлопці що думаєте про мобілізацію,як молоді так і "з пробігом",час тривожний і наразі це проблема

 

Так це ж політика!!!   Чи Ви хочте почути думки колег ?

Політика чи ні,а можуть забрати і тоді для всіх нас це вже буде сувора реальність,і при нинішніх керівниках можна попасти туди куда зовсім не має бажання попадати

Не бери і не підписуй нічого. Це не твоя війна. 

Сам не рвусь,та й думаю, мало таких найдеться хто добровільно захоче свій зад під кулі підставляти,але як призовуть то піду, ховатись не буду ,не по пацанячому то якось та і обовязок  чоловіка країну боронити,не ми на чужу землю пішли на наш дім ворог напав... і хлопцям які з відти вернулись в очі соромно дивитись...

П.С. але як вже піду і буде на те воля Божа щоб вернувся  а в державі нічого не зміниться ,то  поки тих собак що державу гвалтують з середини не перестріляю не успокоюсь...думаю я не один так думаю...

П.С. але всетаки краще хай воює хтось інший ,а як зарас ,буду сидіти за компом з кавою і писати на лабушних форумах всякі глупості

 

Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі,
стали вам поперек горла, москалі @бучі!

Хочете то йдіть, а покійний Кузьма не дуже рвався.  https://www.youtube.com/watch?v=26X3BlGgjvk

http://www.drohobyczer-zeitung.com/2015/02/22-1.html?_utl_t=fb

Під час голодомору 30- 32 років Українців на сході винищили, заселили схід збродом і омаскалили.В цій війні винуваті східняки, вони ж кричали "хочу  рассею".Тепер як біженці розселилися по всій Україні, свою землю захищати не хочуть а путін шукає де гниль там і лізе. Побачивши як " процвітає" Крим, багато хто з них зрозумів яку вони зробили величезну помилку а виправляти хто буде.На рахунок мобілізації вважаю вона незаконна. В Україні не введено воєнне положення тим більше для наведення порядку в країні існують внутрішні війська, батальйони міліції , спецпідрозділи їх нараховується 450 тисяч і вони поки що не задіяні, тримають в резерві! А на війну посилають простий народ що це - не що інше як навмисне винищення Українського народу! А резерв тримають на випадок як народ вернеться з  війни що на сході і піде на Київ.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти