Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Допоможіть з установкою в 64-х сімку Virtual Guitarist Electric edition
Допоможіть з установкою в 64-х сімку Virtual Guitarist Electric edition

Та нема чого соромитись. Але треба постаратись і самому - подивитись на те, що я питаю. В мене під Cubase 7.5x64 гітарист працює. 

Володимире,ти просто неправильно поставив запитання.Плагін ставиться не на операційну систему,а в програму-секвенсор.Ти просто визначся,в котрому секвенсорі будеш працювати,бо установити можна декілька і не знати ні одного.Моя порада-почни з ФЛ студіо.Про неї найбільше інформації в неті,так би мовити-секвенсор для початківців,У ній легко писати музику.Ну а вже для запису вокалу і зведення матеріалу можна використовувати потужнішу програму.Мені наприклад до вподоби  Пресонус,комусь куб,або сонар ,ну тут уже на свій розсуд.

Працював в Акустика Mixcraft 6, зараз вийшла 7. Всі функції крутих станцій: і підтримка ВСТі і переводить дорожку віртуального в аудіо дорожку і квантизація і куча всього. Як на мою думку, найпростіша з усіх. Поміняв файл реєстра,- запрацював гітарист, але лише, коли не записую, коли починаю записувати- починає некоректно звучати. Інші плагіни -нормально. Поставив х64, бо дабавив опери до 6 гіг і поставив 4-ядерний xeon E 5420 з перехідником. Система працює нормально. ОСь теж. Попробую в Кубіку...Але для моїх потреб, - Акустика Мікскрафт - оптимальне рішення.

Батяр-бенд"Кавалєрка", так я ж і ставив питання про DAW, що включає в себе секвенсер.

 

 Поміняв файл реєстра,- запрацював гітарист, але лише, коли не записую, коли починаю записувати- починає некоректно звучати.

Сергій Недбайло, ну то це ж ненормально. Чудова DAW, яка глючить?

 

Попробую в Кубіку...

Так в третій раз хочу запитати - в якому все-таки?

повтор; форум глючить капєц

кубейс 5, версія 5.1.0.

Перепрошую пана Матвійчука,мав написати - Сергію. А на рахунок Мікскрафта що можу сказати? - у свій час я її теж "мацав".Секвенсор,як секвенсор.Дійсно з виду простий,з картінками,русифікатор є,що для багатьох дуже важливо.Але якийсь він дитячий,чи що.Зрештою не мені оцінювати.Кожному своє подобається.Куб це монстр,після багатьох годин безуспішного мордування я його стер і вернувся до ФЛ-ки.Коли дозрів до запису вокалу,живих інструментів,зведення матеріалу,зрозумів,що ФЛ-ка заслаба,і тут підкинули компромісну ідею на рахунок Presonus Studio one,і я "прозрів".Почав юзати,закохався,вкурив принцип роботи.Тепер можу працювати і на Аблетоні,і на Ріпері,і на Кубі,і на Сонарі,поглядав навіть на Про Тулс,але навіщо?Суть цих програм одинакова,хіба трохи відрізняється інтерфейс.Отож візьміть прогу,котра вам підходить,і вперед , до бою.З повагою,Михайло.

Дякую за пораду. Буду пробувати. З Фруктом я зовсім не дружу, бо не розумію його. В Кубі довго. Тільки тому вибрав Акустику. Але можна попробувати й пресонік ван.  А чи не можна було б десь ознайомитись з результатами вашої роботи в ньому?

   

Вітаю Пане Сергію.Я б з радістю поділився з Вами плодами своєї праці,але як завжди закон підлості вносить свої корективи.Буквально вчора при установці вінди на повністю нову систему( поміняв проц на і 5,материнку,оперативку)злетіла нафіг уся інформація з диску Д.Клянусь -щира правда,мало не ридав,зараз маю все відновляти.

Мені зрозумілий Ваш стан. Не дай Бог комусь втратити інформацію з вінта. А тим більше, творчим людям. Колись зайшов до Гершензона, а він чуть не матюкається, бо аналогічна ситуація. Але ж є спеціалісти. Може, відновлять. І все-таки я буду чекати. Удачі:)

   

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти