Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Допоможіть з установкою в 64-х сімку Virtual Guitarist Electric edition
Допоможіть з установкою в 64-х сімку Virtual Guitarist Electric edition

В 32-х бітну ставив, а в 64-х - не хоче. Virtual Guitarist Electric edition. Допоможіть, хто знає. Дякую.

Все правильно,плаг класний,але старенький(32 бітний).Скачай і постав собі J bridge,тоді 64 -бітна сімка побачить 32-бітні плагіни.

7-ка - то що? DAW чи ОС?

JBRIDGE рулить - заставляє працювати майже все)))) натисненням двух кнопок))

7- це операційна система. З тим джі Бриджем не стикався. скачав. Він маленький. А далі?

В мене Вінда 10 (Девелопеська версія), Бріджер працює чітко. Робота проста - ставите плаг х86. Запускаєте бріджер під адміном, вибираєте на першій сторінці "Using x64 Host". Далі натичкаєте "Create bridged files in same directory (Not recommended)". На те що це нерекомендовано не звертаєте уваги. Далі в діалозі вибираєте папку куда плаг поставили. Чекаєте і натискаєте ОК в вікні про успішний бріджинг. PROFIT!!!

 

П.С. Якщо виберете рекомендовний пункт - зберігати в окремій папці бріджовані файли, то прога падає... Чому не знаю, але то не важливо. Провірено неодноразово і на 7-й, і на 8-й, і на 10-й вінді...

Сергій Недбайло, а DAW яка?

 Акустика Mixcraft.

Sony Creative Software Acid Pro і Кубік.

Сергій Недбайло, яка саме? скільки біт? це Вам потрібно, чи мені? :)

Володимире, мені соромно признатись, але я не знаю, що Ви маєте на увазі..... Програми в яких ПРОБУЮ працювати - я написав. Операційна  вінда 7, х64 бітна. Я хочу навчитись аранжуванню, бо пісень маю до фіга, а щоб звучали вони "не маю" :)

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти