Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Які колонки краще, пасивні чі активні?
Які колонки краще, пасивні чі активні?

Які колонки краше брать для лабання на синтезаторі і співу??? JBL PRX625 http://www.pop-music.ru/catalog.php?id=888880008717 чі JBL JRX225 http://www.pop-music.ru/catalog.php?id=888880018861

Доброго вечора.Я б радив вам подивитися в рубриці колонки хмельн область. м волочиськ подивитися на колонки валерія нижніка. Вот там дійсно людина робить колонки на совість.там один фільтр як в шисти колонках.він одну колонку робить дуже довго. бо він фанат звуку. В Валери є трох полоски вот там дійсно чути звук і дуже чистий вокал.Валера цим займаеться все житя.він про звук знає все.робить динаміках 18soynb i eminence.Мені теж робив  5 років назад працює все  до   сьогодни.  робив  в сосідне дк десять років на зад ні яких проблем не виникало.  і внас в дк теж 2 кіловату працюють без проблем. Виж розоміете як вклубі вони  працюютьи прийшов включив і другий переключив пісню. а колонки терплять. і  купуйте тільки пасивні.так набагато краще.і а активній не дайбог якась поломка.і що тоді робити. А jbl теж супер надійні але три полоси це  на багато краще.но остане слово за вами.удачі в покупці.    

Шановний  Troublemaker  нічого немаю проти пана Валерія   І акустики яку він робить (сам її  чув ) та прівнювати її з  JBL PRX625  вибачте   то просто смішно !! )))можливо і войси теж нікудишні?? те що з полоси набагатог кращі то з вами згіден ! але те що  саморобні будут кращі  заJBL PRX625 ..... якби таке булоб сам взявби  , і чому ви вирішили що пасив буде ліпше за актив?? актив то зручно + збалансовано виробником ...  Виж розоміете як вклубі вони працюютьи прийшов включив і другий переключив пісню. а колонки терплять     ..яб у такому місті точно не давби JBL PRX625   коли кожен крутить  ....

 

по темі скажу!! серед цих двох беріть  JBL PRX625 !  

можливо і майстер робить гарні колонки,але на даний час ВІДОМІ виробники(не саундкінг) в активних колонках застосовують не просто фільтра, а процесори які контролюють звук ,прості пасивні колонки не будуть так звучати(моя думка),то і порівнювати з JBL  не коректно.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти