Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Як закачати стилі
Як закачати стилі

Маю цілий сет-пади,стилі та ін.хочу закачати лише стилі.але пише що ці стилі не від 600 го.я точно знаю що з 600 го.

Як закачати? Та просто - берете насос, втикаєте в ніпель і качаєте...

 

А якщо серйозно, хто вас вчив оформляти питання на форумі. Скажіть, що йому "два". Де опис моделі та марки синта, клавіатури чи програми? Де опис сету? Процес, як грузили і які помилки детально вилітали????? 

 

Коли навчитеся ставити правильно питання, будете отримувати правильні, точні та головне вчасні відповіді...

У шестисотому мерсі стилі міняються тільки в тюнінг-ательє або, мінімум, гаражах....

Протупив з запитанням.вибачайте.корг па 600.розібрався.де я тільки не копався.проблема була у флешці.з іншої флешки все пішло.

Не можу закачати стилі на пср 2100 ні через кабель, ні через флешку.Якщо через кабель, то в програмі Musicsoft ямаху знаходить, але щось перекинути неможливо.Якщо через флешку то можна тільки скинути стилі або звуки на флешку. А загрузити стилі чи міді на ямаху неможна, хоча стилі саме від 2100. 

Вiдформотуйте флешку на самiй кляпi i все пiде.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти